Barbaroslar Isabel Kaç Yaşında Evli Mi Pelin Akil Nereli Hayatı Barbaroslar dizisi Isabel evli mi? Pelin Akil hayatı hakkında merak edilenler

Barbaroslar Isabel Kaç Yaşında Evli Mi Pelin Akil Nereli Hayatı Barbaroslar dizisi Isabel evli mi? Pelin Akil hayatı hakkında merak edilenler.. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin sevilen karakterlerinden Isabel'in hayatı merak ediliyor. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı adlı dizide Isabel karakterine hayat veren Pelin Akil hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Isabel'e hayat veren Pelin Akil kimdir, kaç yaşında? Pelin Akil nereli, evli mi?

TRT 1 ekranlarının tarihi dizilerinden olan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde Barbaros Hayrettin Paşa, İshak Reis, Oruç Reis serüvenini işleyen tarihi dizi izleyicilerin dikkatini çekiyor. Yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın yaptığı Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı adlı dizinin senaryosunu Mustafa Burak Doğu, İbrahim Ethem Arslan ve Tuba Kaya yapmaktadır. Dizinin yapımcısı ise Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici'dir. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Aslantepe, Yiğit Özşener gibi isimlerin yer aldığı Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin Isabel'i kimdir? Pelin Akil nereli, kaç yaşında? Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin Isabel'i Pelin Akil hakkında merak edilenler.

ısa2

PELİN AKİL KİMDİR?

Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu? Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu?

17 Nisan 1986 yılında dünyaya geldi. Anne tarafından Makedonya göçmeni olan Pelin Akil baba tarafından Boşnak asıllıdır. İlk kez 2008 yılında yayınlanan Arka Sıradakiler dizisindeki Esra rolü ile tanındı. Kur Kanunu, Seksenler, Suskunlar, Osmanlı Tokadı, Su ve Ateş, Ana, Saklı, Aile İşi, Ne Münasebet gibi yapımlarda yer aldı.

ısa3

Deli Aşk'da Neşe'yi canlandırdı. Çember filminde Ayşe karakterine hayat veren Pelin Akil Keşif dizisinde Semiha'ya hayat verdi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Bahar Sincanlı karakterine hayat veren Pelin Akil Depo, Closer, Abim Geldi, Rent Müzikali gibi birçok tiyatro oyununda yer aldı. 2016 yılında Anıl Altan ile evlenen Pelin Akil'in Alin ve Lina adında ikiz kızları vardır. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Pelin Akil TRT 1 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Aslantepe, Yiğit Özşener, Melis Babadağ gibi isimlerle Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı adlı dizide başrol oynamaktadır. Ünlü oyuncu 35 yaşındadır ve başarılı oyunculuğu ile izleyicinin dikkatini çekmektedir.