Baran Akbulut Aziz Mustafa Kaç Yaşında? Baran Akbulut kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? Baran Akbulut Aşkı Memnu.. Baran Akbulut nereli?

Baran Akbulut Aziz Mustafa Kaç Yaşında? Baran Akbulut kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? Baran Akbulut Aşkı Memnu.. Baran Akbulut nereli? Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Aziz'in Mustafa'sı Baran Akbulut kimdir? Baran Akbulut kaç yaşında? Baran Akbulut nereli, burcu nedir?

baran2

Aziz isimli dizide Antakya'nın tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar zenginlik içerisinde varlıklı bir yaşam sürdürmektedir. Edip Payidar'ın tek oğlu olan Aziz Payidar gücü ve yakışıklılığı ile Antakya'nın tanıdığı bir isimdir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesi ile beraber Aziz'in kaderi değişecektir. Hayatı bambaşka bir yola sürüklenecek olan Aziz doğduğu toprakları yaşadığı aşkı ile beraber ardında bırakır İki yıl sonra herkes onu öldü sanar. Fakat Aziz geri döndüğünde herkes şaşırır. Aziz hem sahip olduklarını kaybetmiştir hem de Fransız işgali altında olan Antakya bıraktığı zamanki halden çok daha kötü bir haldedir. Aziz'in hikayesinin anlatılacağı dizide güçlü bir karakter olan Mustafa'ya hayat veren Baran Akbulut kimdir? Peki Baran Akbulut kimdir, kaç yaşında? Baran Akbulut hayatı hakkında merak edilenler..

BARAN AKBULUT KİMDİR?

Gözden kaçırmayın

Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi

Baran Akbulut 12 Nisan 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen başarılı oyuncu 37 yaşındadır. Başarılı oyuncu Baran Akbulut Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. İlk kez Halid Ziya Uşakligil`in romanından uyarlanan ve dizi haline getirilen Aşk-ı Memnu dizisinde şoför Beşir karakteri ile tanınmıştır. Birçok dizi ve sinema filminde rol alan Baran Akbulut Usta adlı sinema filminde yer aldı. El Yazısı sinema filminde yer alan ünlü oyuncu Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizinin 3. sezonunda oynadı.

Son adlı dizide yer alan ünlü oyuncu 2012 yılında yayınlanan Çanakkale 1915 adlı filmin oyuncu kadrosunda yer aldı. Yunus Emre Aşkın Yolcuğu'nda yer alan ünlü oyuncu Yedi Güzel Adam dizisinde oynadı. 2016 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi isimli dizide yer almıştır. 2019 yılında ise Kuzgun isimli dizide yer almıştır. Show Tv ekranlarında yayınlanan Aziz isimli dizide Mustafa karakterine hayat vermektedir.