Bahar Candan'ın Ekonomi Dersi Çok Konuşuldu: Dolarla Bir Şey Almayın Bahar Candan 3 bin lira ile nasıl geçinileceğini anlattı

Bahar Candan'ın Ekonomi Dersi Çok Konuşuldu: Dolarla Bir Şey Almayın Bahar Candan 3 bin lira ile nasıl geçinileceğini anlattı. Flash TV'de yayınlanan Alsana Haber programında yorumculuk yapan Bahar Candan verdiği ekonomi dersiyle adından söz ettirdi. Sosyal medya fenomeni Bahar Candan "Bir aile 3 bin TL ile nasıl geçinir?" sorusuna verdiği cevapla yine gündem oldu. Bahar Candan olay sözleri ile magazin gündeminde yer aldı. Asgari ücretin ne kadar olduğunu bilmeyen Bahar Candan, "Dolarla bir şey almayın" ifadelerine yer vermesi sosyal medyada da gündem oldu.

asgar

Daha önce İşte Benim Stilim gibi moda programlarıyla ünlü olan Bahar Candan Flash Tv ekranlarında yayınlanan Alsana Haber programında yer alıyor. Ablası Nihal Candan ile katıldığı moda programları ile fenomen olan Bahar Candan'ın konuştuğu yayında tuhaf anlar yaşandı. Moderatörlüğünü Seyhan Soylu'nun yaptığı programda yorumculardan Nihat Doğan, Bahar Candan'a bir ailenin asgari ücretle nasıl geçinebileceğini sorusunu yöneltti. Bahar Candan'ın soruya cevabı ise olay oldu. 

Nihat Doğan'ın sorusu üzerine sosyal medya fenomeni Bahar Candan, Nihat Doğan'ın Bir aile 3 bin TL ile nasıl geçinir?" sorusu üzerine açıklamada bulundu. Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, "Dolarla bir şey almayın, Türk malı alın. İthal ürünlerden uzak durun çünkü onların fiyatları şişiriliyor. Bir ürünün nerede nasıl yapıldığını araştırıp elinin altındaki malzemeleri idareli kullanacak. Ben asgari ücretin ne kadar olduğunu bilmiyorum. Yerli malı yurdun malıdır" açıklamalarına yer verdi.

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Bahar Candan'ın bu sözleri üzerine Ebru Polat "Arkadaşlar asgari ücret 3 bin TL değil. 2 bin 840 TL" ifadelerine yer verdi. Ünlü sosyal medya fenomeni Bahar Candan'ın asgari ücret açıklaması magazin gündeminde damga vurdu. Bazı kesimler bu açıklamasına fazlasıyla tepki gösterdi.