Bahar Candan'dan Tepki Gören Asgari Ücret Açıklaması. Bahar Candan yine tepkileri üzerine çekti.

Bahar Candan'dan Tepki Gören Asgari Ücret Açıklaması. Bahar Candan yine tepkileri üzerine çekti. Bir süre önce 11 milyon liralık bakiyesi olduğunu paylaşan ünlü fenomen Bahar Candan, aylık gelirinin 160 bin liradan fazla olduğunu da duyurmuştu. Son paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti.

"Bundan sonra 8 bin 500 lira ile yaşamaya çalışacağım" ifadelerine yer veren Bahar Candan, bu paylaşımı sebebi ile büyük tepki gördü. Ünlü fenomen işte Benim Stilim yarışmasıyla popülerlik kazanmıştı sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Bahar Candan, son yaptığı asgari ücret paylaşımı sebebi ile ise büyük tepki gördü. Son zamanlardaki ekonomik sıkıntılar sebebi ile tepkili olanlar Bahar Candan'a yüklendi. Aylık gelirinin 160 bin TL'den fazla olduğunu belirten Bahar Candan, fotoğraflarını satarak 1 milyon TL kazandığını söylemişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan asgari ücretin 8500 TL olduğunu açıklamıştı. Ünlü fenomen Bahar Candan'ın "Her ay 8 buçuk bin Türk Lirası ile nasıl yaşayacağım görmüş olacağız." ifadelerine yer verdi. Fenomenin bu açıklamasını görenler ise "Herkes ekmek derdinde bu dalga geçer gibi konuşuyor." ifadelerine yer verdi.

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bahar Candan İşte Benim Stilim ile adını duyuran Nihal Candan’ın kız kardeşidir. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı olan Bahar Candan, lisans eğitimini hukuk bölümünde devam ediyor.

Yürüyüşüyle tavırları konuşma şekliyle taklitleri yapılan ünlü fenomen Bahar Candan, sosyal medya üzerinden yaptığı iddialı paylaşımlarla gündemde dikkatleri üzerine çekiyor. Her yaptığı olay olan Bahar Candan, "Dondurma Gibisin" şarkısını çıkardı.