Babasını Kaybeden Özge Ulusoy'dan Şok Eden Paylaşım. Özge Ulusoy kaza ile ilgili açıklama yaptı

Babasını Kaybeden Özge Ulusoy'dan Şok Eden Paylaşım. Özge Ulusoy kaza ile ilgili açıklama yaptı. Ünlü oyuncu Özge Ulusoy babasını trafik kazası sebebi ile kaybetmişti. 4 Aralık'ta babası karşıdan karşıya geçerken araba çarpması sonucu yaşamını yitiren ünlü manken Özge Ulusoy, sosyal medya hesabından kazayla ilgili bulunduğu paylaşımla herkesi şaşırttı. Babasının acısını yüreğinde taşıyan ünlü manken kaza ile ilgili konuştu.

Olayın takipçisi olduğunu ifade eden ünlü oyuncu Ulusoy, "100 Km'le hızla vurmuş ve hiç fren yapmamış. Bu korkunç bir olay, düşündükçe kanım donuyor" ifadelerine yer verdi. Babasına çarpan kişinin dava süreci hakkında takipçisi olacağını belirtti.

Ünlü manken Özge Ulusoy'un babası emekli albay Haydar Ulusoy, Ankara'da yolda karşıdan karşıya geçerek araba çarpması yaşamını yitirmişti. Babasının ani ölümüyle yıkılan manken Ulusoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla korkunç kazanın detaylarını anlattı.

DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç?

Özge Uluusoy Instagram hesabından olayın gerçek yüzünü anlattı. "Babam hayatı boyunca kurallara uyan biriydi. Askerde havacı, füzeci albay rütbesi vardı ve ömrü boyunca askeri hakimlik yapmıştı. Kendisi hak, hukuk, adalet için ülkesi ve milleti için bir ömür çalıştı ve savaştı. 4 Aralık Pazar günü saat 14:05 sularında bir jip babama yaya geçidindeyken çarpıp onun ölümüne neden oldu. Babam yaya geçidinden geçerken bu jip 100 Km'den daha yüksek bir hızla geçerken ona çarptı. Üzüntümüzü anlatmaya kelimeler yetmiyor. Maalesef üzüntümüzü daha da derinleştiren detaylar var! Bu detaylardan biri de çarpan aracın frene bile basmamış olması! Bunu tekrar etmek durumundayım çünkü babama çarpan araç frene bile basmamış. Fren izi yok! Bu korkunç bir olay, düşündükçe kanım donuyor. Frene basmamak ne demek?" ifadelerine yer verdi.

Özge Ulusoy açıklamasının devamında "Kamuoyunu bilgilendirmek için gerekli noktalarda gerekli açıklamaları yapacağım. Dosyaya bilerek yanlış yansıtılan şeyler bulunmaktadır. İddia edilenin aksine babamın otopsi raporunda vücudundaki kırıklar, iç kanama ve hasarlar vücudunun sol tarafında bulunmaktadır. Eminim ki bunların sebebini saptamak yüce adaletimizin görevidir. Ben yargı süreciyle yakından ilgileneceğim. Yargı makamları doğruları ortaya çıkaracak buna güveniyorum. Şu anda konu yargıya intikal etmiş durumda ondan çok fazla detay vermek istemiyorum ama bugün anlattıklarımın dışında bilgi sahibi olduğumuz birçok başka kan donduran bilgiler de bulunmaktadır. Daha fazla detay veremiyorum. Babam bir ömür ülkesi ve milleti için çalıştı ve savaştı şimdi ben de onun için savaşacağım. Söyleyecek başka bir şeyim yok şimdilik. Allah herkese sıralı ölüm nasip eylesin. Tüm ölmüşlerimizin taksiratını affeylesin ve mekanları cennet olsun." açıklamalarına yer verdi.