Baba Dizisi Final Sebebi Ne, Baba Dizisi Bitme Nedeni Show Tv Baba dizisi neden final yapıyor?

Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi? Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi?

Baba Dizisi Final Sebebi Ne, Baba Dizisi Bitme Nedeni Show Tv Baba dizisi neden final yapıyor? Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Baba dizisi final kararı aldı. Başrollerinde usta oyuncu Haluk Bilginer'in yanı sıra Tolga Sarıtaş, Ayda Aksel gibi isimlerin yer aldığı Baba dizisi final sebebi izleyenler tarafından merak edildi.

Son kez izleyenlerin karşısına çıkacak olan dizisinin final sebebini merak eden izleyenler Google'da aramalara başladı. Başarılı oyuncuları kadrosunda barındıran ve senaryosu ile de beğenilen Baba dizisi niçin final yapıyor?

BABA NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Ekranların dram türündeki sevilen dizilerinden olan Baba ekranlara veda etme kararı aldı. Dizideki reytinglerde düşüş sebebi ile ekranlara veda kararı alındığı söylendi. 

Son bölümde ise Selehattin'in Çöpköy'e yeni getirdiği işçilerin üzerinden kurduğu plan tıkır tıkır işlerken dengeleri bozacak bir olay yaşanıyor.

Çöpköy ve Kadir yeni gelen Rıdvan'a ve ekibine karşı bir araya geliyor. Selahattin'in beklenmedik sürprizi ise herkesi şaşırtıyor. Çöpköy'ün insanları bir yandan ayakta kalma mücadelesi verirken bir yandan da Selahattin'e olan mücadelelerinin getirdiği zorluklarla savaşırken zor zamanlar yaşayacak. Fakat umutlarını kaybetmiyorlar. 

Baba dizisinin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Hakan Kurtaş, Cem Uslu, Damlasu İkizoğlu, Levent Ülgen, Ali İl, Volkan Kıran, Zeynep Diker, Elif Verit, Buse Meral, Selcen Ezgi Dinçer, Yılmaz Kunt gibi isimler yer alıyor.

Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Baba dizisi ilk olarak 15 Şubat tarihinde ekranlara gelmişti. 30. bölümü ile ekranlara veda eden dizinin hayranları kısa bir yayın hayatı olan dizi için üzüldüler. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı dizinin senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar kaleme alıyor. Ayrıca dizinin yapımcısı ise Kerem Çatay.