Aziz Prensesi Kimdir Prenses Fevziye Kimin Eşi Aziz Dizisindeki Prensesin Adı Nedir? Aziz Dizisi prenses Fevziye nereli, Prenses Fevziye gerçek adı. Iman Elbani aslen nereli? Iman Elbani kimin eşi?

Aziz Prensesi Kimdir Prenses Fevziye Kimin Eşi Aziz Dizisindeki Prensesin Adı Nedir? Aziz Dizisi prenses Fevziye nereli, Prenses Fevziye gerçek adı. Iman Elbani aslen nereli? Iman Elbani kimin eşi? Show Tv ekranlarında yayınlanan Aziz dizisindeki Mısır prensesi güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Başarılı oyuncuların yer aldığı Aziz dizisi Prenses Fevziyesi kimdir? Aziz Dizisi prenses Fevziye gerçek adı ne? Aziz Dizisi prenses Fevziye kimdir, eşi kim? Aziz Dizisi prenses Fevziye aslen nereli, hayatı.. Aziz Dizisi prenses Fevziye oyuncu mu?

fevziye

Aziz isimli dizide Antakya'nın tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar zenginlik içerisinde varlıklı bir yaşam sürdürmektedir. Edip Payidar'ın tek oğlu olan Aziz Payidar gücü ve yakışıklılığı ile Antakya'nın tanıdığı bir isimdir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesi ile beraber Aziz'in kaderi değişecektir. Hayatı bambaşka bir yola sürüklenecek olan Aziz doğduğu toprakları yaşadığı aşkı ile beraber ardında bırakır İki yıl sonra herkes onu öldü sanar. Fakat Aziz geri döndüğünde herkes şaşırır. Aziz hem sahip olduklarını kaybetmiştir hem de Fransız işgali altında olan Antakya bıraktığı zamanki halden çok daha kötü bir haldedir. Aziz'in hikayesinin anlatılacağı dizide Prenses Fevziye'yi kim canlandırıyor? Iman Elbani kimdir? Iman Elbani nereli, eşi kimdir?

prensesd

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

PRENSES FEVZİYE KİMDİR?

Dizide Mısır prensesi Fevziye eski zamanların en güzel kadınlarından biri olarak bilinirdi. Fevziye Fuad, İran Şahı Muhammed Rıza Pehlevi'nin ilk eşi olan İran kraliçesi ve Mısırlı prensesdir. Prenses Fevziye'nin babası Mısır Hidivi İsmail Paşa'nın yedinci çocuğu olan I. Fuad'dır. Dizide Prenses Fezviye'yi Iman Elbani canlandırmaktdır.

IMAN ELBANİ KİMDİR?

1987 yılında dünyaya geldi. Faslı olan ünlü güzel  2008 yılında Fas’ta güzellik yarışmasına katılmıştır. Yarışmada güzellik kraliçesi seçilmesiyle tanınmıştır. Ünlü manken aynı yıl düzenlenen Miss Arab World yarışmasında da birinci olmuştur. Iman Elbani, Londra’da eğitim aldıktan sonra Mısır'da ve Fas'ta birçok dizi ve reklam projesinde yer almıştı. Başarılı oyuncu Murat Yıldırımve İman Elbani çifti 2016’da görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

prenses fevziye2

IMAN ELBANİ NERELİ?

Ünlü oyuncu aslen Faslıdır.

IMAN ELBANI EŞİ KİM?

Ünlü manken ve oyuncu Iman Elbani, Türk oyuncu Murat Yıldırım ile evlenmiştir. Çift 2016 yılında gösterişli bir düğünle dünya evine girdi.