Aziz Dizisi Nerede Çekildi Aziz Dizisi Çekildiği Yerler Aziz dizisi hangi ilçede çekildi? Aziz dizisi çekim yerleri.. Aziz Dizisi hangi semtte çekiliyor?

Aziz Dizisi Ne Zaman Çekildi Aziz Dizisi Çekildiği Yerler Aziz dizisi hangi ilçede çekildi? Aziz dizisi çekim yerleri.. Aziz Dizisi hangi semtte çekiliyor?  Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Aziz hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik. Peki Aziz dizisi nerede çekiliyor? Bu akşam Show Tv ekranlarında başlayacak olan yeni dizi Aziz konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Aziz dizisi çekim yeri neresi? Aziz dizisi hangi ilde, ilçede çekiliyor? Aziz dizisi çekim yerleri..

az

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Aziz isimli dizide Antakya'nın tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar zenginlik içerisinde varlıklı bir yaşam sürdürmektedir. Edip Payidar'ın tek oğlu olan Aziz Payidar gücü ve yakışıklılığı ile Antakya'nın tanıdığı bir isimdir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesi ile beraber Aziz'in kaderi değişecektir. Hayatı bambaşka bir yola sürüklenecek olan Aziz doğduğu toprakları yaşadığı aşkı ile beraber ardında bırakır İki yıl sonra herkes onu öldü sanar. Fakat Aziz geri döndüğünde herkes şaşırır. Aziz hem sahip olduklarını kaybetmiştir hem de Fransız işgali altında olan Antakya bıraktığı zamanki halden çok daha kötü bir haldedir. Aziz'in hikayesinin anlatılacağı dizide güçlü bir karakterler dikkat çekiyor. Peki Aziz dizisi nerede çekiliyor? Aziz dizisi çekilen semtler..

AZİZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Aziz dizisi Antakya, Sakarya ve İstanbul'da çekiliyor. Özellikle Antakya'da çekilen dizi ayrıca İstanbul'da kurulan özel bir platoda çekimlerin gerçekleştirileceği ortaya çıktı. Sevilen dizi Aziz birçok farklı yerde çekiliyor.

aziz3

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Damla Sönmez'in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Füsun Demirel, Elif Sönmez, Özgür İnan, İmren Şengel, Cenan Çamyurdu, Haydar Köyel, Baran Akbulut, Ayten Soykök, Suzan Kardeş, Meral Çetinkaya, Berkay Akın gibi isimler yer almaktadır. 

Show Tv'nin yeni dizisi Aziz Cuma Akşamları izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Aziz dizisi ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aziz dizisi bu akşam ilk bölümüyle Show Tv ekranlarında..