Aziz Dizisi Konusu Nedir Oyuncuları Kimler? Aziz dizisi uyarlama mı? Aziz dizisi gerçek hayattan mı uyarlandı? Aziz dizisi hakkında merak edilenler Detaylar kamumanset.com'da

Gözden kaçırmayın

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

Aziz Dizisi Konusu Nedir Oyuncuları Kimler? Aziz dizisi uyarlama mı? Aziz dizisi gerçek hayattan mı uyarlandı? Aziz dizisi hakkında merak edilenler Detaylar kamumanset.com'da. Show Tv ekranlarında başlayan Aziz dizisi konusu ve oyuncuları ile dikkatleri çekiyor. O3 Medya imzalı dizinin senaryosunu Eda Tezcan kaleme alırken dizinin yönetmenliğini Recai Karagöz yapıyor. Aksiyon ve dram dizisi olan Aziz'in kadrosunda kimler olduğu merak ediliyor. Peki Aziz dizisi konusu nedir? Oyuncuları kimler? Show Tv'nin yeni dizisi Aziz hakkında merak edilenler..

aziz3

AZİZ DİZİSİ KONUSU

Antakya'nın tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar zenginlik içerisinde varlıklı bir yaşam sürdürmektedir. Edip Payidar'ın tek oğlu olan Aziz Payidar gücü ve yakışıklılığı ile Antakya'nın tanıdığı bir isimdir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesi ile beraber Aziz'in kaderi değişecektir. Hayatı bambaşka bir yola sürüklenecek olan Aziz doğduğu toprakları yaşadığı aşkı ile beraber ardında bırakır İki yıl sonra herkes onu öldü sanar. Fakat Aziz geri döndüğünde herkes şaşırır. Aziz hem sahip olduklarını kaybetmiştir hem de Fransız işgali altında olan Antakya bıraktığı zamanki halden çok daha kötü bir haldedir. İlk aşkı Dilruba ise amcasının oğlu Adem ile nişanlanmıştır. Dilruba paşazade torunudur. Güzelliği ile Antakya'da tanınır. Hayattaki tek isteği Aziz ile birlikte olmak olan Dilruba Aziz'in yokluğunda onun amcasının oğlu ile nişanlanmak zorunda kalır. Hem gönül bağları sebebi ile etkilenen Aziz hem şehrini Fransızların elinden kurtarma amacı ile bir yola çıkar. Bu yolda başına birçok şey gelecektir.

aziz2

AZİZ OYUNCULARI

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Damla Sönmez'in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Füsun Demirel, Elif Sönmez, Özgür İnan, İmren Şengel, Cenan Çamyurdu, Haydar Köyel, Baran Akbulut, Ayten Soykök, Suzan Kardeş, Meral Çetinkaya, Berkay Akın gibi isimler yer almaktadır. 

Show Tv'nin yeni dizisi Aziz Cuma Akşamları izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Aziz dizisi ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.