Aziz Dilruba Kim Damla Sönmez Kaç Yaşında? Aziz dizisi Dilruba'sı Damla Sönmez hakkında merak edilenler. Detaylar kamumanset.com'da

Aziz Dilruba Kim Damla Sönmez Kaç Yaşında? Aziz dizisi Dilruba'sı Damla Sönmez hakkında merak edilenler.. Show Tv'nin sevilen dizisi Aziz'in Dilruba'sı Damla Sönmez kimdir, kaç yaşında, nereli? Damla Sönmez hangi dizilerde yer aldı? Show Tv ekranlarının yeni dizisi Aziz tanıtımı ile dikkatleri üzerine çekti. Ekranların yeni iddialı dizilerinden olan Aziz dizisinde Dilruba karakterine hayat veren Damla Sönmez kimdir? Damla Sönmez kaç yaşında? Damla Sönmez nereli, hayatı hakkında merak edilenler... Damla Sönmez boyu kaç, evli mi?

Aziz isimli dizide Antakya'nın tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar zenginlik içerisinde varlıklı bir yaşam sürdürmektedir. Edip Payidar'ın tek oğlu olan Aziz Payidar gücü ve yakışıklılığı ile Antakya'nın tanıdığı bir isimdir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesi ile beraber Aziz'in kaderi değişecektir. Hayatı bambaşka bir yola sürüklenecek olan Aziz doğduğu toprakları yaşadığı aşkı ile beraber ardında bırakır İki yıl sonra herkes onu öldü sanar. Fakat Aziz geri döndüğünde herkes şaşırır. Aziz hem sahip olduklarını kaybetmiştir hem de Fransız işgali altında olan Antakya bıraktığı zamanki halden çok daha kötü bir haldedir. Aziz'in hikayesinin anlatılacağı dizide güçlü bir karaktere hayat veren Dilruba'yı Damla Sönmez canlandırıyor. Peki Damla Sönmez kimdir, kaç yaşında? Damla Sönmez hayatı hakkında merak edilenler..

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

damla3

DAMLA SÖNMEZ KİMDİR?

3 Mayıs 1987 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Çerkes kökenlidir. St. Joseph Fransız Lisesi'ni bitirdikten sonra Paris Sorbonne Üniversitesi’nde başladığı tiyatro eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde burslu olarak tamamlamıştır. Ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda 2 yıl keman, 1 yıl da piyano dalında öğrenim görmüştür. Başarılı oyuncu New York Black Nexxus Academy’de Stuart Burney ile çalışmıştır.

damla2

Kampüste Çıplak Ayaklar, Bornova Bornova, Çakal, Kurtuluş Son Durak, Uzun Hikaye, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Deniz Seviyesi, Ayla, Sibel gibi filmlerde yer almıştır. Camdan Pabuçlar dizisinde Gülçin karakterine hayat vermiştir. Şarkılar Susmasın, Sahte Prenses, Fırtınalı Aşk, Emret Komutanım gibi dizilerde yer almıştır. Gece Gündüz dizisinde Pınar'a hayat verdi. Bir Aşk Hikayesi dizisinde Ceylan'a hayat verdi. Güllerin Savaşı isimli dizide Gülru Çelik'i canlandırdı. Masum Değiliz dizisinde Selin'e hayat veren ünlü oyuncu Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerle başrol oynamıştır. Alev Alev isimli dizide konuk oyuncu olarak yer aldı. Son olarak Show Tv'nin yeni dizisi Aziz dizisinde Dilruba'ya hayat vermiştir.