Aziz Adem Payidar Kim Güven Murat Akpınar Kaç Yaşında? Aziz dizisi Adem Payidar'ı kim canlandırıyor? Güven Murat Akpınar nereli?

Aziz Adem Payidar Kim Güven Murat Akpınar Kaç Yaşında? Aziz dizisi Adem Payidar'ı kim canlandırıyor? Güven Murat Akpınar nereli? Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Aziz'de Galip Payidar'ın diğer oğlu olan Adem kimdir? Aziz dizisi Adem Payidar'ı kim canlandırıyor? Show Tv Aziz dizisi Adem'i canlandıran Güven Murat Akpınar hayatı hakkında merak edilenler.. Show Tv Aziz Adem'i kimdir?

Aziz isimli dizide Antakya'nın tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar zenginlik içerisinde varlıklı bir yaşam sürdürmektedir. Edip Payidar'ın tek oğlu olan Aziz Payidar gücü ve yakışıklılığı ile Antakya'nın tanıdığı bir isimdir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesi ile beraber Aziz'in kaderi değişecektir. Hayatı bambaşka bir yola sürüklenecek olan Aziz doğduğu toprakları yaşadığı aşkı ile beraber ardında bırakır İki yıl sonra herkes onu öldü sanar. Fakat Aziz geri döndüğünde herkes şaşırır. Aziz hem sahip olduklarını kaybetmiştir hem de Fransız işgali altında olan Antakya bıraktığı zamanki halden çok daha kötü bir haldedir. Aziz'in hikayesinin anlatılacağı dizide güçlü bir karaktere hayat veren Adem Payidar'ı Murat Yıldırım canlandırıyor. Peki Güven Murat Akpınar kimdir, kaç yaşında? Güven Murat Akpınar hayatı hakkında merak edilenler..

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

güven2

GÜVEN MURAT AKPINAR KİMDİR?

25 Kasım 1988 tarihinde Ardahan'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim görmüştür. 18. Afife Tiyatro Ödülleri'nde Yılın En Başarılı Genç Kuşak Sanatçısı ödülüne layık görüldü. İlk kez 2011 yılında Bizim Yenge adlı dizide Zafer karakterine hayat verdi.

Ardından Suskunlar isimli dizide Murat Yıldırım, Sarp Akkaya, Aslı Enver gibi isimlerle başrol oynadı. Boynu Bükükler isimli dizide Sarı Menderes'i canlandırdı. Başarılı oyuncu Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin isimli dizide Osman Boran isimli karakteri canlandırdı. Yeni Hayat dizisinde Altın Beylice'yi canlandırdı. Ayak İşleri isimli dizide Evren'e hayat veren ünlü oyuncu 32 yaşındadır. Başarılı oyuncu Güven Murat Akpınar son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerle Aziz isimli dizide yer almaktadır.