Aziz Delege Pierre Kim Fırat Tanış Kaç Yaşında? Aziz dizisi Fırat Tanış nereli, hayatı. Detaylar kamumanset.com'da

Aziz Delege Pierre Kim Fırat Tanış Kaç Yaşında? Aziz dizisi Fırat Tanış nereli, hayatı. Detaylar kamumanset.com'da. Show Tv'nin sevilen dizisi Aziz dizisinde yer alan Delege Pierre kimdir, kaç yaşında? Fırat Tanış nereli, hayatı hakkında merak edilenler.. Show Tv ekranlarının iddialı dizilerinden biri olan Aziz dizisinde Gelege Pierre karakterine hayat veren Fırat Tanış'ın hayatı izleyenler tarafından merak ediliyor. Fırat Tanış kimdir, kaç yaşında? Hayatı hakkında merak edilenler..

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

fır2

Aziz isimli dizide Antakya'nın tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar zenginlik içerisinde varlıklı bir yaşam sürdürmektedir. Edip Payidar'ın tek oğlu olan Aziz Payidar gücü ve yakışıklılığı ile Antakya'nın tanıdığı bir isimdir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesi ile beraber Aziz'in kaderi değişecektir. Hayatı bambaşka bir yola sürüklenecek olan Aziz doğduğu toprakları yaşadığı aşkı ile beraber ardında bırakır İki yıl sonra herkes onu öldü sanar. Fakat Aziz geri döndüğünde herkes şaşırır. Aziz hem sahip olduklarını kaybetmiştir hem de Fransız işgali altında olan Antakya bıraktığı zamanki halden çok daha kötü bir haldedir. Aziz'in hikayesinin anlatılacağı dizide güçlü bir karaktere hayat veren Delege Pierre'ye hayat veren Fırat Tanış kimdir? Peki Fırat Tanış kimdir, kaç yaşında? Fırat Tanış hayatı hakkında merak edilenler..

FIRAT TANIŞ KİMDİR?

5 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan sanatçı, tiyatroya lise döneminde Mehmet Beyazıd Lisesi'nde başlayan başarılı oyuncu Martı, Ayrılık, Hırçın Kız, Barış gibi tiyatro oyunlarında yer aldı.

Yeditepe İstanbul, Sır Çocukları, Aşka Sürgün, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Kin ve Gül, Ihlamurlar Altında, Yolda, Tramvay, Menekşe ile Halil, Geniş Aile, Beyaz Melek, Vay Arkadaş, Devrimden Sonra, Bir Zamanlar Osmanlı, Bir Zamanlar Anadolu'da, Yapışık Kardeşler, Takım, Yeşil Deniz, Mavi Gece, Öğrenci İşleri, 9 Kere Leyla, İstanbullu Gelin, Kulüp gibi yapımlarda yer alan başarılı oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Aziz dizisinde Delege Pierre karakterine hayat vermektedir. 46 yaşındaki başarılı oyuncu şarkı yazarlığı da yapmaktadır.