Ayta Sözeri'den Kırmızı Oda İtirafı: Binnur'dan Çekiniyordum Kırmızı Oda'nın Keklik'inden şok açıklama Ayta Sözeri kimdir?

Ayta Sözeri'den Kırmızı Oda İtirafı: Binnur'dan Çekiniyordum Kırmızı Oda'nın Keklik'inden şok açıklama Ayta Sözeri kimdir? Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Ayta Sözeri Kadıköy'de sahne aldığı gece magazin muhabirlerinin sorularına cevap verdi. Kırmızı Oda dizisinde Keklik karakterine hayat verdi. Ünlü oyuncu ve şarkıcı Ayta Sözeri konuk oyuncu olarak yer aldığı Kırmızı Oda dizisi hakkında şok bir açıklamada bulundu. Ayrıca ünlü oyuncu Binnur Kaya'dan çekindiğini de itiraf etti.

Baba Dizisi Final Sebebi Ne, Baba Dizisi Bitme Nedeni Baba Dizisi Final Sebebi Ne, Baba Dizisi Bitme Nedeni

ay2-1

Birçok dizi ve filmde yer alan Ayta Sözeri sahne aldığı gece bomba gibi açıklamalarda bulundu. Moda Kayıkhane'de sahneye çıkan şarkıcı magazin muhabirlerinin sorularını cevapladı. Ünlü oyuncu "Yıllardır Moda'da yaşıyorum, hep geliyorlar beni dinlemeye" diyerek seyircisinin kendisini çok sevdiğini söyledi. Seyircinin kendisine olan sevgisinin nedeni sorulduğunda ise ünlü şarkıcı "Bazen ben de soruyorum kendime neden beni bu kadar çok seviyorlar diye. 'Bunca sevgisiz geçen yıllarımın acısı olarak mı bu kadar seviliyorum?' diye düşünüyorum..." ifadelerine yer vererek sevenlerine duygusal anlar yaşattı.

ay-1

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda'da Keklik karakteri ile büyük başarı elde eden oyuncu canlandırdığı karakteri için "Önce bir çekindim yetişebilecek miyim sahne ve diziye aynı zamanda diye ama uyum sağladım. Sanki Keklik adını ben seçmişim gibi" ifadelerine yer verdi. 45 yaşındaki başarılı şarkıcı rol arkadaşı Binnur Kaya'dan da çekindiğini itiraf etti. "Ben çok profesyonel danışmanlık aldım. İlk önce Binnur'dan çok çekiniyordum..." açıklaması ile sevenlerini şaşırttı. Daha sonra rol arkadaşı hakkında "Sonra fark ettim ki gerçekten doktor hanım gibi olmuş ve gelen bütün oyuncuları psikolojik olarak o kadar rahatlatıyor ki bir anda içinde oluyorsunuz. Binnur Kaya ile çalışmak inanılmaz bir şeymiş" sözleri ile rol arkadaşı Binnur Kaya'ya övgüler yağdırdı. Ayta Sözeri konserinde dansları ve şarkıları ile dikkatleri üzerine çekti. 

Aynı zamanda insan hakları ve LGBT hakları aktivisti olan ünlü sanatçı daha önce Arka Sokakları, Akasya Durağı, Papatyam, Dudaktan Kalbe, Kayıp Şehir, Yeşilçam, Ulan İstanbul, Paramparça, Acayip Hikayeler, Kırmızı Oda gibi dizilerde yer almıştır. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.