Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız biten evliliği hakkında konuştu

Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız biten evliliği hakkında konuştu. Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programının bu kez konuğu Ayşegül Yıldız oldu. Ünlü isim yıllarca aşk yaşayıp 2 sene evli kaldığı İbrahim Tatlıses hakkında sorulan soruları cevapladı. İmparator lakaplı şarkıcı İbrahim Tatlıses'ten Elif Ada adında bir kızı olan Ayşegül Yıldız yaptığı açıklamalarla şaşırttı. Babasını erken yaşta kaybettikten sonra Tatlıses ile aşk yaşamaya başladığını belirten Ayşegül Yıldız, "Eğer babam hayatta olsaydı Tatlıses ile beraber olmayabilirdim" ifadelerine yer vererek şaşırttı. 

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile 2011-2013 yılları arasında evli kalan ve Elif Ada ismindeki kızını dünyaya getiren ünlü isim Ayşegül Yıldız, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olarak özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu. Tatlıses'in geçirdiği kazadan ve yaşadığı aşkı anlatan Yıldız, babasının ölümünden sonra yaşadıklarını da anlattı. 18 yaşında İbrahim Tatlıses ile çalışmasından ve ilişkilerinin başlama sanından bahseden Yıldız, "Aramızda aşk vardı. İbrahim Bey beni çok sevdi değer verdi ben de ona aşık oldum. Sonu evlilik ve çok güzel bir çocukla oldu ve bu şekilde noktalandı" dedi.

Tatlıses ve kızıyla poz veren Ayşegül Yıldız barışma iddiaları sorulduğunda "Biz dostuz aynı zamanda ebeveyniz. Bizim aynı karede olmamız kadar normal bir durum yok. Sürekli 'barışıyorlar mı' diye haberlerin yapılmasına anlam veremiyorum. Elbette çocuğumuz için bir araya geleceğiz.  Çocuğumuz olduğu için arkadaş kalarak görüşmeye devam ediyoruz. İbrahim Bey'in her konuda iyiliğini isterim" ifadelerine yer verdi.

"Tatlıses'in vurulduğunu öğrendiğin an ne hissettiniz?" şeklindeki soruya cevap veren Yıldız, "Dizlerim bağının çözüldüğünü söyleyebilirim ve dizlerimin üzerine çökmüştüm. İlk nereden vurulduğunu sordum 'başından' dediler korktum. 'Öldü mü doğru söyleyin' dedim. Çünkü o tek düşündüğüm şey ona bir şey olduğu ve bana bunu söylemedikleri yönündeydi. Hastaneye gidene kadar da hayatta olduğuna inanmadım. Öldüğünü düşündüm. Çok zordu, Allah böyle bir durumu kimseye yaşatmasın. Ben babamı da çok ani bir beyin kanaması sonucu kaybettim. O yüzden benim için bu çok travmatik bir durumdu. İbrahim Bey için de endişelendim.

"Babanızı erken kaybetmemiş olsaydınız da İbrahim Tatlıses'le birlikte olur muydunuz" şeklindeki soruya Yıldız, "Olmayabilirdi. Aslında bundan tam olarak emin değilim. İbrahim Bey hayatımda olmayabilirdi. Babam olsaydı hayatıma hiç girmeyebilirdi. Ben babama çok düşkündüm ve o zamanlar babamın ölümünün ardından oldu her şey. Ben İbrahim Bey'i çok sevdim ve insanlar bunu bir türlü anlayamadılar. Aşkın gözü kördür ve ben hiçbir zaman korkmadım.". ifadelerine yer verdi.