Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezonda Kanal D ekranlarında 14 ekim günü Atom Dana yemeğini yapıyorlar işte detaylar..

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezonda Kanal D ekranlarında 14 ekim günü Atom Dana yemeğini yapıyorlar işte detaylar..

Gelinim Mutfakta yarışma programında bugün çok güzel bir yemek olan atom Dana yemeğini yapıyorlar. Gelin adayları hem konuşuyor hemde mutfakta hünerlerini sergiliyorlar. Yemek yaparken, Yeşim gelinin kendi kayınvalidesi Beyhan hanımın kayınvalidesinin video görüntüsünü çekmesi ve ekranlarda yayınlanması Beyhan kayınvalidesini çileden çıkardı. Kayınvalidesi Beyhan'  a türlü nasihatlarda bulunan büyük kayınvalide Yeşim' e iyi davran benim sana davrandığım gibi davran Yeşim gelinim benim için değerli sözlerini dile getirdi. 

Yaren' e Büşra' nın sürekli sataşması bu bölümde de devam etti. Yaren' in sosyal medyada kendisinin şişmanlatılmış olan fotografını görmesi Yaren' i adeta çileden çıkarmış. Filiz kayınvalide fotografı gördüğünde gülme krizlerine girerek, resmin üzerinde oynadım kendimi zayıflattım onu şişman yaptım keyfim yerine geldi iyi ki de yaptım sözlerini dile getirdi. Yaren ise beni kıskanıyor sürekli, benim olmak istediğim yere gelmeye çalışıyor sözlerini dile getirdi. Filiz ise kendisini eleştiren kayınvalidelere Yaren beni sürekli burada şişman olarak dile getiriyor, çok kilolu olduğumu söyleyerek ben rencide ediyor sözlerini dile getirdi. Ama Yaren bu olaylardan sonra daha da çıldırdı ve beni kıskanıyor bunun başka bir açıklaması olamaz işte şeklinde dillendirdi. 

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Diğer gelin adayları ise, kayınvaliden senin kilo almanı istiyor, ama aslında çocuk istiyor da olabilir bunda bir gönderme var bizce şeklinde düşüncelerini dile getirdiler. 

Gelinim Mutfakta yeni sezonda da eski bölümleri ile 12:15 de, yeni bölümleri ile de 13:00 de Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. 

Gelinim Mutfakta Atom Dana Yemeği Malzemeleri

750 gram dana kuşbaşı

2 adet soğan

2 yemek kaşığı sıvıyağ

1 tatlı kaşığı tuz

1 çay kaşığı karabiber

1 yemek kaşığı kekik

Gelinim Mutfakta Atom Dana Yemeği Atomu için Malzemeleri

450 gram süzme yoğurt

2 adet patlıcan

2 diş sarımsak

1 tatlı kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta Atom Dana Yemeği Sosu için Malzemeleri

5 adet arnavut biberi

3 yemek kaşığı tereyağ

1 su bardağı sıcak su