Kırmızı Oda Dara Kim Şarkıcı Mı Gökhan Özoğuz Kaç Yaşında? Gökhan Özoğuz hangi grubun solisti. Athena Gökhan Özoğuz kimdir? Kırmızı Oda Dara'sı gerçekte kim? Gökhan Özoğuz evli mi, yaşı kaç?

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Kırmızı Oda Dara Kim Şarkıcı Mı Gökhan Özoğuz Kaç Yaşında? Gökhan Özoğuz hangi grubun solisti. Athena Gökhan Özoğuz kimdir? Kırmızı Oda Dara'sı gerçekte kim? Gökhan Özoğuz evli mi, yaşı kaç? Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz oyunculuğa adım attı. Başarılı şarkıcı Gökhan Özoğuz Kırmızı Oda dizisinde Dara karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Şarkıcılığı kadar oyunculuğu da çok konuşulan başarılı solist Gökhan Özoğuz kimdir, kaç yaşında? Gökhan Özoğuz nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

dara3

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda ekranlarda yüksek reyting oranları ile dikkat çekiyor. Başrollerinde Binnur Kaya'nın Doktor Hanım olarak yer aldığı Kırmızı Oda dizisi anlattığı hikayeler ile yürekleri parçalıyor. Dram ve psikoloji türündeki dizi izleyiciler tarafından fazlasıyla seviliyor. Manolya Hanım'ın kliniğine gelen hastaların geçmişindeki acılarla ve kötülüklerle mücadele ettiği güzel bir şekilde işleniyor. Sevilen diziye yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Peki dizide Dara karakterine hayat veren Gökhan Özoğuz kimdir? Gökhan Özoğuz nereli, kaç yaşında? Gökhan Özoğuz solist mi? Kırmızı Oda'nın Dara'sı Gökhan Özoğuz hayatı..

GÖKHAN ÖZOĞUZ KİMDİR?

Gökhan Özoğuz 11 Ekim 1976 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen başarılı şarkıcı aynı zamanda Hakan Özoğuz'un ikiz kardeşidir. Athena grubunun solisti olan Gökhan Özoğuz Hakan Özoğuz ile aynı grupta yer alır. Başarılı şarkıcının grubu Athena 2004 senesinde Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi "For Real" adlı şarkıyla temsil ettiler. Bu şarkı 195 puanla dördüncü olmuştur. Daha sonra ünlerine ün katan grup çıkardığı şarkılarla da dikkat çekti. 

dara2

Ayrıca grup üyelerinden olan Gökhan Özoğuz 2013-2016 yayın döneminde Tv8'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye isimli müzik yarışma programında jüri üyeliği yaptı. One Last Breath, Holigan, US, Herşey yolunda, İT, 100 Şerefli Yıl, Pis, Alüst gibi albümlere imza atmıştı. 2012 yılında Melis Ülken ile dünya evine giren başarılı şarkıcının Ayşe Derya adında bir kız çocuğu var. 45 yaşındaki ünlü şarkıcı şimdilerde TV 8 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda isimli dizide Dara karakterine hayat veriyor.