Athena Gökhan Evli mi Athanenın kaç çocuğu var O Ses Türkiye yarışması jüri üyelerinden olan Athena Gökhan her zamanki sevecenliği ile izleyicilere ekranlardan pozitif enerjisini saçmaya devam ediyor. Gökhan Oğuz'un bilinmeyenleri ve ailesi hakkında bilgileri sizler için araştırdık.

Athena Gökhan Evli mi Athanenın kaç çocuğu var

O Ses Türkiye yarışması jüri üyelerinden olan Athena Gökhan her zamanki sevecenliği ile izleyicilere ekranlardan pozitif enerjisini saçmaya devam ediyor. Gökhan Oğuz'un bilinmeyenleri ve ailesi hakkında bilgileri sizler için araştırdık. Athena Gökhan'ın hayatı ve biyografisi merak edenler için sayfamızda yer alıyor. Athena Gökhan'ın eşi ve çocuğu ile ilgili bilinmeyen gerçekleri sizler için hazırladık.

O Ses Türkiye yarışmasının en gözde güllerinden olan Gökhan Özoğuz'un ikiz kardeşi ve Athena grubunun gitaristi olan Hakan Özoğuz, Mayıs ayından beri dünya evine girdi. Hakan Selin Özoğuz çifti önceki akşam Fenerbahçe'de bulunan bir mekanda evlilik hayatına ilk adımlarını attı düğünlerine çiftin ailesi ve Yakın dostları da teşrif ettiler. Gökhan Özoğuz düğüne eşi Melis Özoğuz ve 2 yaşında olan dünyalar tatlısı Ayşe Derya ile katıldı Ayşe'nin kendisine benzediği gözlerden kaçmadı.

Düğün boyunca babasının kucağından inmeyen Ayşe Derya adeta davetlilere maskotu haline geldi. Gökhan Özoğuz ve yakın arkadaşları düğündeki farklı giyim tarzları ile yine herkesin dikkatini üzerine toplamayı başardı.

Melis ülken kimdir

Magazin dünyasında çok fazla adını duymadığımız Melis ülken 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 24 yaşındaki güzel bayan 1.65 boyundadır Gökhan Özoğuz ile geçtiğimiz yıl 28 Aralık günü hayatını birleştirdi. Düğünlerini sade bir nikah şeklinde yaptı.Evlilik törenine onlarca ünlü isim katıldı. Melis ülkenin mesleğin stüdyo Momo şirketinin pazarlama müdürlüğüdür.

GÖKHAN ÖZOĞUZ KİMDİR?

Gökhan Özoğuz (d. 11 Ekim 1976), Türk müzisyen. Hakan Özoğuz'un ikiz kardeşidir. Athena grubunun solistidir.

Gökhan Özoğuz doğum tarihi : 11 Ekim 1976

Gökhan Özoğuz kaç yaşında : 44 yaşında

Gökhan Özoğuz nereli : İstanbul doğumlu

Gökhan Özoğuz mesleği ne : Müzisyen

Gökhan Özoğuz burcu ne : Terazi

2004 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi "For Real" adlı şarkıyla temsil ettiler. Bu şarkı 195 puanla dördüncü oldu ve o zamana kadar Türkiye'nin Eurovision tarihinde en fazla puan alan şarkı oldu.

Kanye West, Pete Davidson'a klibinde cevap West Kim Kardashian'ın yeni sevgilisini rahat bırakmıyor Kanye West, Pete Davidson'a klibinde cevap West Kim Kardashian'ın yeni sevgilisini rahat bırakmıyor

Ayrıca 2013-2016 yayın döneminde Tv8'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye isimli müzik yarışmasında jüri üyeliği yapmaktadır. 2012 yılında Melis Ülken ile evlenmiştir. Ayşe Derya adında bir kızı ve ikizleri vardır. Aslen Gaziantep'lidir.

Diskografi:

One Last Breath (1993)

Holigan (1998)

Tam Zamanı Şimdi (2000)

Mehteran Seferi (EP) (2001)

Herşey Yolunda (2002)

US (2004)

Athena (2005)

İT (EP) (2006)

100 Şerefli Yıl (EP) (2007)

Pis (2010)

Altüst (2015)

Filmografi:

O Şimdi Asker (Athena Gökhan)

O Şimdi Mahkum (Athena Gökhan)

Tramvay (Gökhan)

Tatlı Kaçıklar (Konuk oyuncu)

Yarışma:

O Ses Türkiye (Jüri)