Aslıhan Malbora Oynadığı Diziler İsimleri Aslıhan Malbora Kaç Yaşında Nereli? Aslıhan Malbora yeni dizi Üç Kuruş dizisi ile ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Yeni dizi Üç Kuruş bu akşamdan itibaren yayın hayatınaa merhaba diyor işte yeni dizi ile ilgili tüm gelişmeler ve detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Aslıhan Malbora yeni dizi Üç Kuruş dizisi ile ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Yeni dizi Üç Kuruş bu akşamdan itibaren yayın hayatınaa merhaba diyor işte yeni dizi ile ilgili tüm gelişmeler ve detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Aslıhan Malbora 27 mart 1995 yılı Afyon ili doğumludur. Başarılı oyuncu yeni sezonda Üç Kuruş dizisinde Leyla karakterini canlandıracaktır. 

İlkokul ve ortaokul eğitimlerini Afyon ilinde tamamlamış olan başarılı oyuncu Aslıhan Malbora, daha sonra İstanbul iline gelmiştir. İstanbul Teknik Üniiversitesinde Gıda ve Kimya mühendisliği bölümünden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Sonrasında Akademi 35.5 Sanat Evi' ne giderek oyunculuk eğitimleri almıştır. Ardından oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 

2017 yılında Seven Naz Yapmaz dizisi ile ekranlarda yerini almaya başarılı oyuncu Aslıhan Malbora, sonrasında Kalbimin sultanı dizisi ile ekranlarda boy göstermeye devam etmiştir. 

2019 senesinde ise Her Yerde Sen dizisi ile çok beğenilen performans sergileyen oyuncu Aslıhan Malbora, sonrasında da 2020 yılında Alie Hükümeti ile ününe ün katmıştır diyebiliriz. Şimdilerde ise Üç Kuruş dizisi ile Leyla karakterini canlandıracak olan oyuncu Aslıhan Malbora, yeni sezonda ekranlarda görmeye devam edeceğiz gibi duruyor. Bakalım sevilen oyuncu Aslıhan Malbora, Leyla karakterine yakışacak mı izleyerek göreceğiz.

Üç Kuruş Dizisinin Leyla' sının Oynadığı Diziler

Üç Kuruş (Leyla) TV Dizisi - 2021

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim? Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim?

Geçen Yaz (Ebru) Sinema Filmi - 2021

Aşk Oluversin Gari (Derya) Sinema Filmi - 2021

Herşeye Rağmen (Melahat) Sinema Filmi - 2021

Aile Hükümeti (Zeynep) Sinema Filmi - 2020

Gel Dese Aşk (Derin) TV Dizisi - 2020

Her Yerde Sen (Ayda) TV Dizisi - 2019

Ağlama Anne (Zeynep) TV Dizisi - 2018

Kalbimin Sultanı (Saliha Sultan) TV Dizisi - 2018

Seven Ne Yapmaz (Zeynep) TV Dizisi - 2017

aaaaaaaaslıhan2