Aşk-ı Memnu'nun Behlül ve Bihter'i Yeni Projede Buluşuyor Aşk-ı Memnu Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni proje

Kamumanset.com - Aşk-ı Memnu'nun Behlül ve Bihter'i Yeni Projede Buluşuyor Kanal D ekranlarının sevilen efsane dizisi Aşk-ı Memnu dizisinin başrolleri Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un uyumu yıllardır izleyenlerin dilinden düşmüyordu. İkiliden yeni proje haberi gelince hayranları havalara uçtu. 11 sene önce yayınlanan hala ilk günkü gibi izlenen Aşk-ı Memnu dizisi Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir projede buluşuyor. 2008-2010 yılları arasında Türkiye'de ve dünyada birçok ülkede izlenen Aşk-ı Memnu dizisinin yıldız oyuncularının yeniden aynı projede yer alacağı haberi dizinin fanlarını sevindirdi.

kıvanç2

Başrollerinde Selçuk Yöntem, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre'nin de yer aldığı dizide Bihter ve Behlül karakterlerine hayat veren ikili resmen bir efsane haline gelmişti. Bunun yanı sıre Beren Saat son olarak Atiye adlı dizi ile Netflix ekranlarında yer almıştı. Kıvanç Tatlıtuğ da uzun süredir dizi setlerinden uzaktı. Netflix'e dizi çeken Tatlıtuğ ve Beren Saat'in aynı dizide yer alacağı haberi herkesi sevindirdi. Camdaki Kız, Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı gibi dizilere konu olan Gülseren Budaycıoğlu'nun kitaplarından Kral Kaybederse adlı romanın uyarlamasında yer alacak ikili şimdiden çok heyecanlı. İzleyiciler şimiden Kral Kaybederse'nin konusunu araştırmaya başladılar. Başarılı oyunculukları ile gündemden düşmeyen ikilinin başrol performansını yıllar sonra yeniden izleyecek olan izleyiciler ise çok heyecanlı.

Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi? Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi?

kıvanç3

Başarılı oyuncu Beren Saat ilk kez Aşkımızda Ölüm Var dizisi ile ekranlara gelmişti. Ardından Aşka Sürgün, Hatırla Sevgili, Avrupa Yakası, Aşk-ı Memnu, Fatmagül'ün Suçu Ne, İntikam ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde yer aldı. Aryıca Güz Sancısı, Gecenin Kanatları, Gergedan Mevsimi ve Benim Dünyam adlı filmlerde de yer almıştır. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken oyuncu Kenan Doğulu ile evlidir. Partneri Kıvanç Tatlıtuğ ise Gümüş dizisi ile ekranlara gelen Tatlıtuğ Menekşe ile Halil, Aşk-ı Memnu, Kurt Seyit ve Şura, Kuzey Güney, Cesur ve Güzel, Çarpışma adlı dizilerde yer aldı. Ayrıca Kelebeğin Rüyası, Organize İşler Sazan Sarmalı ve Hadi be Oğlum isimli sinema filmlerinde yer aldı. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken oyuncu aynı zamanda Oyuncak Hikayesi 3 seslendirme sanatçısı olarak görev aldı. Şimdilerde Kral Kaybederse adlı romanından uyarlanacak dizide yer almaya hazırlanan oyuncu Başak Dizer ile evlidir.