Arto Partneri Seren Serengil'in Kavgalı Olduğu Gülben Ergen'den Sahnede Af Diledi Arto ve Gülben Ergen barıştı

Arto Partneri Seren Serengil'in Kavgalı Olduğu Gülben Ergen'den Sahnede Af Diledi Arto ve Gülben Ergen barıştı. Söylemezsem Olmaz sunucularından Arto Dalga, önceki akşam partneri Seren Serengil'in düşmanı olan Gülben Ergen'in konserine gitti. Şarkıcı Gülben Ergen ile konser boyunca eğlenceli dakikalar geçirip sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Arto Dalga, bir ara sahneye çıkarak programında söylediklerinden dolayı Gülben Ergen'den özür diledi.

Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Arto, önceki akşam partneri Seren Serengil'in kavgalı olduğu Gülben Ergen'in konserine gitti. Ergen ile konser boyunca eğlenceli anlar geçiren Dalga, sahnede söyledikleriyle bütün dinleyenleri şaşırttı.

Konserde çok eğlenen Arto Dalga, bir ara sahneye çıkarak Gülben Ergen'den af dilediği anlarla gündeme geldi. Arto Dalga, "Seni çok seviyorum ve senden özür diliyorum. Yaptığım yanlışlar için, sana söylediğim sözler için özür diledim. 2023 bizim yılımız olsun" ifadelerine yer vererek. Arto'nun özrü karşısında Gülben Ergen ise şaşkınlıktan eliyle ağzını kapattı. "Acaba ölecek miyim? Sahnede bir şey mi var? her şey yolunda" şeklinde konuştu.

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Arto Dalga'nın aynı programda yer aldığı Seren Serengil'in "Düşmanım" şeklinde bahsettiği Gülben Ergen'den özür dilediği anlar sosyal medyada gündem olurken Seren Serengil'in duruma nasıl bir tepki vereceği gündem oldu. Sosyal medya hesabından sessizliğini koruyan Seren Serengil, bugünkü canlı yayının başında dikkat çeken ifadelere yer verdi. İsim vermeden göndermede bulunan Seren Serengil, "Hep fedakarlıklar yaptım hayatım boyunca fakat karşılığını alamadığım zaman bitti. 2019'dan beri kendimi evimin çatısında mutlu ve huzurlu hissediyorum kendimi" ifadelerine yer verdi. Arto Dalga'nın o anlarda yüzüne yansıyan gerginlik dikkat çekti.

Seren Serengil ile Arto'nun arasının bu konu yüzünden bozulup bozulmayacağı merak ediliyor. Serengil birkaç hafta önce diğer sunucu Bircan Bali ile de bir tartışmanın içerisinde girmişti. Bu tartışmadan sonra çenesinin kitlendiğini söyleyerek programdan ayrılmıştı. Hastaneye gidip tedavi görmüştü ve doktorunun yüksek tansiyon sebebi ile kendisine stresi ve üzüntüyü yasakladığını dile getirmişti.