Armağan Çağlayan Akciğer Kanseri Olduktan Sonra Programına Veda Ettiğini Açıkladı Armağan Çağlayan Youtube üzerinden yaptığı programa son verdi

Armağan Çağlayan Akciğer Kanseri Olduktan Sonra Programına Veda Ettiğini Açıkladı. Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan Youtube üzerinden yaptığı programa son verdi. Armağan Çağlayan, doktorunun uyarılarının ardından işlerini azaltacağını söyledikten sonra ilk olarak yaptığı programı bitirme kararı aldı. Sosyal medya hesabından bir veda paylaşımı yapan Çağlayan, artık YouTube kanalı için program yapmayacağını açıkladı. Ünlü televizyoncunun hayranları bu haber sonrası üzüldü.

Valve, Steam Deck'in ilk ayını yaklaşmakta olan değişiklikler ve iyileştirmelerle işaretliyor Valve, Steam Deck'in ilk ayını yaklaşmakta olan değişiklikler ve iyileştirmelerle işaretliyor

Ünlü isim Armağan Çağlayan akciğer kanserine yakalandığını açıklamıştı. Zor bir dönemden geçtiğini belirten ünlü isim doktorunun uyarlarını dikkate aldı. Youtube kanalına veda ettiğini duyurdu.

 YouTube kanalı için yaptığı son çekime ait fotoğrafları paylaşan Armağan Çağlayan, şu ifadelere yer verdi. "Bu fotoğraflar, dün son defa yaptığımız YouTube çekimlerinden fotoğraflarımız. Siz şubat ayı ortasına kadar izleyebilecekseniz bizleri fakat biz dün son çekimimizi yaptık. Artık YouTube'a veda etmenin vakti geldi. Doktor işlerinizi azaltın, biraz kendinize zaman ayırın dedi bu sebeple bırakıyorum. Bugüne kadar YouTube programlarımıza gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz… Bir gün başka mecralarda, başka maceralarda tekrar görüşmek ümidiyle… Her şey için çok teşekkürler… Minnettarız." ifadelerine yer vererek duygusal bir mesaj paylaşarak Youtube'a veda etti. Programı binlerce kişi tarafından izlenen Armağan Çağlayan Youtube programına duygusal bir şekilde veda etti.

Ünlü isim 4,5 saat süren bir operasyon geçirmişti. Taburcu olmasının ardından açıklamada bulunmuştu. "Gerçekten erken teşhisin hayat kurtardığını net bir şekilde anladım. 6 ay sonra gelmiş olsam belki de bambaşka bir tabloyla karşılaşacaktım. Hocalarımızın dikkati çok önemliydi. Görecek günümüz, yiyecek ekmeğimiz varmış demek ki diyorum. Hiç korkmadım bu ana kadar aklıma ölmek gelmedi ancak acı çekmekten korktuğumu itiraf edebilirim. Başkasının başına gelince 'ölecek' diyoruz ama insanın kendi başına gelince öyle olmuyor inanamıyor. Yoğun bakımda güzel anılarım oldu. Doğru kararın, teşhisi koyan ekibe teslim olmak olduğunun farkına vardım." ifadelerine yer verdi. Ünlü isim tedavisine erken bir teşhis ile başlamanın ne kadar önemli olduğundan bahsediyor.