Arka Sokaklar Ali Öldü Mü Alp Korkmaz Diziden Ayrıldı Mı? Alp Korkmaz Arka Sokaklar'dan ayrıldı mı? Arka Sokaklar Ali karakteri öldü mü?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kamumanset - Arka Sokaklar Ali Öldü Mü Alp Korkmaz Diziden Ayrıldı Mı? Alp Korkmaz Arka Sokaklar'dan ayrıldı mı? Arka Sokaklar Ali karakteri öldü mü? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın başrol oyuncularından Alp Korkmaz diziden ayrıldı mı? Sevilen dizi Arka Sokaklar'da ekranlara gelen son bölümde Ali karakterinin şehit olduğu haberi Rıza Baba'ya geldi. Herkesin şok olduğu haberde Alp Korkmaz gerçekten diziden ayrıldı mı? Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar dizisi yıllardır kadroda olan ve Ali karakterine hayat veren Alp Korkmaz diziden ayrıldı mı? Alp Korkmaz'dan beklenen Arka Sokaklar açıklaması geldi mi? Arka Sokaklar Ali gerçekten öldü mü? İşte Arka Sokaklar'ın son bölümüne dair merak edilen önemli detaylar..

arka2

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar'da dün akşam ekranlara gelen bölümde ekip Harun'u kaçıran teröristlerin peşindeyken hiç beklenmedik şeyler yaşandı. Teröristler gözlerini kırpmadan insanları öldürürken polisler ise her şeylerini ortaya koyup onları yakalamanın peşindeler. Rıza Baba Antalya Narkotik Şube ile ortak operasyon yapacaklarını ekibe iletir. Ruslarla buluşmak üzere olan Kesim'in de bu operasyonla yakalanmasını ister. Operasyonda Sniper vardır. Bu Ali'dir. Polisleri atlatır. Bunu gören şebeke ise bazuka ile Ali'nin olduğu siperi vurur. Hüsnü, Ali'nin öldüğünü görünce resmen yıkılır. İstanbul'a gelen acı haber ise herkesi yasa boğar. Peki Arka Sokaklar Ali gerçekten öldü mü?

arka3

ARKA SOKAKLAR ALP KORKMAZ DİZİDEN AYRILDI MI?

Ekranların en uzun dizilerinden olan Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde Alp Korkmaz'ın hayat verdiği Ali karakterinin şehit olduğu söylendi. Keskin nişancı olan Ali öldü mü? Rıza Baba'nın evine gelen haber Pınar'ı yıktı geçti. Dizide Alp Korkmaz'ın hayat verdiği Ali karakterinin patlayan bomba sonrası öldüğü haberi sosyal medyada da gündem oldu. Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar dizisi Ali karakteri öldüğü söyleniyor. Fakat Ali karakterine hayat veren Alp Korkmaz'ın diziden ayrılıp ayrılmadığına yönelik henüz net bir açıklama yapılmadı.