Arka Sıradakiler ekranlara geri dönüyor. Efsane gençlik dizisi ekranlara dönüyor.

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Arka Sıradakiler 10 Yıl Sonra Tekrar Ekranlarda. Bir dönem ekranların en sevilen gençlik dizisi Arka Sıradakiler dizisi tekrar ekranlara dönüyor. Dizinin oyuncularından Temmuz Karikutal'ın seneler sonra projeyi farklı bir şekilde hayata geçirmek istediğine dikkat çekti. Proje tasarımını üstlenen Karikutal dizinin eski oyuncu kadrosunun büyük bir çoğunluğu ile anlaştığı söylendi.

Dizinin yapımcısı Birol Güven ile çekilen fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaşan Temmuz Karikutal bu fotoğrafla Arka Sıradakiler fanlarını heyecanlandırdı.

Ayrıca dizinin oyuncularından Bülent Çetinaslan, Temmuz Karikutal ve Sevda Dalgıç, geçen ay bir film galasında yıllar sonra bir araya gelmişlerdi. 

Arka Sıradakiler dizisinin başrollerinde Bülent Emin Yarar, Bülent Çetinarslan, Sinem Öztürk, Barış Atay Mengüllü gibi isimler vardı. Dizinin oyuncu kadrosunda Fırak Çöloğlu, Canan Hoşgör, Deniz Sarıbaş, Sevda Dalgıç, Engin Yavaş, Aytaç Er, Barış Buktuel, İlter Akçebe, Tuncer Öz, Betül Kızılok, Cem Uras, Caner Erdem, Tammuz Karikutal, Merve Erdoğan, Gürbey İleri, Gülşah Küçükyıldız gibi isimler yer alıyordu.

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizide çete kavgalarının olduğu haraçların alındığı bir ortamda yaşayan öğrencilerin hayatta kalma çabaları konu edilir. Kemal Öğretmen öğrencilerine en iyi şekilde hayata tutunmayı onları beladan uzak tutmayı hedefler.

Arka Sıradakiler'in yeniden yeni bölümleri ile başlayacağı haberi hayranlarını sevindirdi. Unutulmaz gençlik dizilerinden Arka Sıradakiler hakkında yapımcılardan gelecek açıklama merakla bekleniyor.