Aras Bulut İynemli Üç Kuruş Dizisinde Oynayacak Mı? Aras Bulut Üç Kuruş'a mı transfer oluyor? Üç Kuruş dizisi Aras Bulut İynemli mi geliyor? Çukur Yamaç, Üç Kuruş'a mı dahil oldu? işte tüm detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş oyuncular hala çok konuşuluyor. Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki Aras Bulut İynemli diziye mi dahil oluyor?

Aras Bulut İynemli Üç Kuruş dizisinin kadrosuna dahil mi oluyor? Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Aras Bulut kadroya dahil mi oluyor? Üç Kuruş dizisi Yamaç mi katıldı?

üç25

ARAS BULUT İYNEMLİ ÜÇ KURUŞ'TA MI OYNAYACAK?

Çukur dizisinde Yamaç karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Aras Bulut İynemli'nin Üç Kuruş'a dahil olacağı konuşuluyordu. Ünlü oyuncu söylenene göre Üç Kuruş'a katılmıyor. Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını canlandıracak olan başarılı oyuncu magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Aras Bulut İynemli, "Mustafa Kemal Atatürk'ü anlatan bir projemiz olacak. Bende Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracağım. Çok heyecanlıyım. Çünkü böyle bir rolü canlandırmak büyük bir onur ve gururdur" açıklamalarına yer verdi.

Dizi hakkında çok fazla bilinen bir şey yok. Aras Bulut İynemli Mustafa Kemal Atatürk rolü için hazırlanamaya başladığı söylendi. Üç Kuruş dizisi başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Başrollerinde Ekin Koç ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı Üç Kuruş dizisi Aras Bulut İynemli dahil olmuyor. Üç Kuruş dizisi farklı oyuncular katılacak mı henüz bilinmiyor.