Apple Mart Ayı Yeni Cihazlarını Tanıttı iPhone SE 3, Mac Studio, iPad Air 5 ve daha fazlası Apple ürün lansmanları nadiren mütevazıdır ve Apple 8 Mart Peek Performance etkinliği dün birçok yeni ürünü piyasaya sürdü.

Apple Mart etkinliğinin özeti — iPhone SE 3, Mac Studio, iPad Air 5 ve daha fazlası. Apple ürün lansmanları nadiren mütevazıdır ve Apple 8 Mart Peek Performance etkinliği dün birçok yeni ürünü piyasaya sürdü.

iPhone SE 3 , A15 Bionic güç, 5G ve birkaç kamera yükseltmesi ile duyuruldu ve M1 gücüne sahip yeni bir iPad Air 5 var. Uzman kullanıcılar için Apple, temelde size iki çipi bir arada sunan parlak M1 Ultra çipine sahip yeni Mac Studio bilgisayarı duyurdu. Ve yine de pahalı olmasına rağmen, 5K çözünürlüğe ve Pro XDR'den daha düşük bir fiyata sahip yeni bir Apple Studio Ekranı var.

Etkinlik sona ermiş olsa da, yeni ürünler hakkında hala çok sayıda haber akıyor, bu nedenle en son bilgiler, ayrıca uzman analizlerimiz ve görüşlerimiz için bu sayfayı işaretli tutun.
iPhone SE 3 : iPhone SE 3 (2022), iPhone 13 serisinde bulunan aynı A15 Bionic çipe sahiptir ve 5G bağlantısı ekler. Seramik Kalkan ön ve arka. Maliyet 429 dolar. Ancak iPhone SE 3'ün birkaç sürpriz dezavantajı da var. 

iPad Air 5: iPad Air, 5G bağlantısıyla birlikte çok daha iyi performans için Apple'ın M1 çipini alıyor. Ve Magic klavyeyi destekler. 599 dolardan başlıyor. 

Mac Studio : Mac Studio'yu M1 Max çipli veya daha da güçlü yeni M1 Ultra çipli, iMac 27 inç'ten 3,8 kat daha fazla güç sunan süper şarjlı bir Mac mini olarak düşünün. 1.999 dolardan başlıyor.

Apple Studio Display : Yeni bir Apple Studio Display var. 5K çözünürlüğe ve 600 nit parlaklığa sahip 27 inçlik bir panelin yanı sıra 12 MP kamera ve güçlü bir hoparlör sistemidir. 1.599 dolardan başlıyor. 

Apple M1 Ultra çip : Bu yeni süper çip, 20 çekirdekli bir CPU, 64 çekirdekli GPU ve 32 çekirdekli Neural Engine içerir. Ve 128 GB'a kadar birleşik bellek var. Çip, Mac Studio'da 3.999 $ yapılandırması için bir seçenek olacak ve, bu etli yeni Apple silikon dilimi için harika bir güç gösteriyor. O halde bugünün Apple etkinliğinde nelerin piyasaya sürülebileceğine ilişkin bazı ayrıntıları inceleyelim. Akıllı telefonlarla başlayacağız.

19. Büyük No Man's Sky Güncellemesi Şimdi PS5 ve PS4'te Çıktı 19. Büyük No Man's Sky Güncellemesi Şimdi PS5 ve PS4'te Çıktı

2021 baharındaki Apple etkinliğini hatırlarsanız, Apple'ın o zamanlar yeni ürünler çıkarmadığını ve mevcut cihazlarından bazılarını da güncellediğini hatırlarsınız. Özellikle Apple, bir yıl önce mor renkli bir iPhone 12 modelini tanıtmıştı ve sonbaharda piyasaya sürdüğü iPhone serisini güncellemişti.

2022'de tarih tekerrür edebilir mi? Bazı Apple gözlemcileri böyle düşünüyor, koyu yeşil bir iPhone 13'ün Apple'ın telefon serisine katılma olasılığı bugün potansiyel bir duyuru olarak sallanıyor. Bu iddia ve yukarıdaki görseller , aynı zamanda mor bir iPad Air'in bugün için hazır olduğunu düşünen Luke Miani'den geliyor.
Bugünkü Apple etkinliğinde ortaya çıkmasını çok beklediğimiz bir telefon iPhone SE 3 (2022) . Bununla ilgili o kadar çok söylenti var ki, birçok ayrıntıdan oldukça emin olabiliriz - ancak hala cevaplanması gereken birkaç soru var.

En son tahminler , birkaç gündür telefonun depolama alanı ve renkleri hakkında tweet atan saygın analist Ming-Chi Kuo'dan geliyor . Kuo, iPhone SE 3'ün (2022) 64 GB, 128 GB ve 256 GB sürümlerinde ve beyaz, siyah ve kırmızı olarak geleceğini söylüyor.

Ayrıca tasarımın mevcut iPhone SE'ye benzer olacağını söylüyor. iPhone SE 3'e bağlı kalarak, yanıtlamak istediğimiz en önemli sorulardan biri, ne kadara mal olacağı. Mevcut iPhone SE size 399 dolar kazandıracak, bu da onu amiral gemilerine ve hatta 449 dolarlık Google Pixel 5a gibi rakiplerine kıyasla ucuz bir telefon haline getirecek .

Ancak en az bir analist, Apple'ın iPhone SE 3'ü (2022) 300 $ gibi düşük bir fiyata sunarak daha ucuza gidebileceğini düşünüyor . Bu doğruysa çok büyük bir haber olurdu - bu yüzden fiyat duyurusunu teknik özellikler kadar hevesle dinliyor olacağız.

Fiyat düşüşü iPhone SE 3 için büyük bir haber olacak ve 5G artı A15 Bionic çipine yükseltme yapılması gerektiği gerçeği de memnuniyetle karşılanıyor. 

Ancak söylentiler, iPhone SE 3'ün iPhone 8'i temel alan modası geçmiş bir tasarıma sadık kalacağını gösteriyor