Apple, iPhone ve iPad sahiplerine uyarı veriyor: cihazınızı şimdi güncelleyin. Kurnaz PlayStation 5 ve PS4 sahipleri , hizmet Haziran 2022'de PS Plus'a sunulduğunda önemli miktarda para tasarrufu yapmak için şu anda PS Now üyeliklerini stokluyor. Değişiklik gerçekleştiğinde PS Now aboneleri otomatik olarak PS Plus Premium üyelerine yükseltilecek ve en üstte yer alacak. katman maliyeti 99,99 £/119.99$.

Apple, iPhone ve iPad sahiplerine uyarı veriyor: cihazınızı şimdi güncelleyin. Kurnaz PlayStation 5 ve PS4 sahipleri , hizmet Haziran 2022'de PS Plus'a sunulduğunda önemli miktarda para tasarrufu yapmak için şu anda PS Now üyeliklerini stokluyor. Değişiklik gerçekleştiğinde PS Now aboneleri otomatik olarak PS Plus Premium üyelerine yükseltilecek ve en üstte yer alacak. katman maliyeti 99,99 £/119.99$. Bununla birlikte, PS web mağazasındaki bir boşluk, kullanıcıların PS Plus Premium'un maliyetinin yarısı olan 49,99 £/59,99 $ standart fiyatıyla bir yıllık PS Now üyeliği talep etmelerine izin veriyor. Kullanıcılar daha sonra uzun vadede tasarruf etmek için bir yıllık abonelikleri stokluyorlar.

WhatsApp'ta Topluluklar İçin Vizyon paylaşmak WhatsApp'ta Topluluklar İçin Vizyon paylaşmak

Wario64 tarafından tespit edilen ve ardından ResetEra'da belgelenen posterler , PS Now aboneliklerini altı yıla kadar nasıl istiflediklerini ortaya çıkardı, yani Haziran ayından itibaren PS Plus Premium'a sahip olacaklar. Bunu önemli kılan şey, PS5 ve PS4'teki standart PS Store'un PS Now için yalnızca bir aylık denemeler sunmasıdır, dolayısıyla bu boşluk kullanıcılara çok para kazandırıyor. PS Now abonelik kartları da perakende satış mağazalarından kaldırıldı ve normal kanallardan yıllık üyelik almanın her yolu ezildi.

Bu boşluktan kendiniz yararlanmak için normal PSN hesabınızı kullanarak PlayStation Web Mağazasında oturum açmalısınız. ABD'den iseniz, bu bağlantıyı tıklayın . Ve Birleşik Krallık'tan iseniz, bu bağlantıyı kullanabilirsiniz . Bunu bir bilgisayar aracılığıyla yapmanız ve satın alma işleminin görünmesi için hesabınıza giriş yapmanız gerekir - aksi takdirde, "satın alınamaz" yazan bir ekrana gönderilirsiniz. İşe yararsa, 12 aylık PS Now aboneliği için ekranınızın sağ tarafında "yinelenen abonelik ödemesi" sekmesini içeren bir kutu görünecektir. Yıllarca PS Plus Premium stoklamak için bu işlemi istediğiniz kadar tekrarlayın.

Bu boşluktan yararlanacak ve gelecek için PS Plus Premium'u stoklayacak mısınız? Daha fazla bilgi için, bağlantı aracılığıyla üç katmanın tümü açıklanmaktadır . Hızlı bir hatırlatma olarak, en üst katman, PS3 oyun akışını ve PS1, PS2 ve PSP oyunlarının bir arka kataloğunu içerir. Hafta sonu dahil edilen başlıklar için kendi istek listemizi paylaştık .