AÖF Sorular Kolay Mıydı Açıköğretim Vize Soruları Yorumlar Açıöğretim Vize sınav soruları hakkında merak edilenler.. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri vize sınavları 27-28 Kasım tarihleri arasında yapılmaktadır. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi vize sınavına giren adaylar merakla sınav yorumlarını araştırıyor. Aöf Zor muydu Kolay mıydı araştıran adaylar hakkında sınav yorumlarını sizler için derledik. Açıköğretim sınavına giren öğrencilerin sınavı nasıl geçti? Aöf genel olarak zor muydu kolay mıydı?

anadolu2

Türkiye’de 81 şehri 29 ilçe ve KKTC’de Lefkoşa olmak üzere 111 Sınav merkezinde 4 oturumda gerçekleştirilen AÖF Sınav sonuçları merakla bekleniyor. Sınav sonuçları merakla beklenirken adayların sınavın kolay mı zor mu olduğunu araştırma süreci de devam ediyor? Aöf öğrenciler genel olarak zorlandı mı? İşte Aöf hakkında merak edilen önemli detaylar.. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Güz Dönemi Ara Sınavları  27-28 Kasım tarihlerinde yapılıyor. AÖF sınavlarına giren öğrenciler şimdiden sınavların ne zaman açıklanacağını merak ediyorlar. Peki aöf zor muydu? Aöf hangi bölümlerin sınavı zordu? İşte aöf'e giren öğrencilerin sınav yorumları..

aöföf

AÖF ZOR MUYDU KOLAY MIYDI?

Aöf genelinde sorular orta zorlukta olduğu görünüyor. Uzmanların henüz değerlendiremediği sınava ait öğrencilerin yorumlarına bakarsak bazı bölümlerin sınavları zorken bazı bölümlerin sınavları ise kolaydı.

AÖF SINAV YORUMLARI

"İngilizce soruları ilkokul seviyesinde çıkmış. 5 Dakikada bitti. 30 dk'dan önce sınıftan çıkarmadı gözlemci"

"Aöf ilahiyat sınavına mı girdik mahşerde hesap mı verdik anlamadım."

"Aöf adalet soruları o kadar zordu ki bir an her şeyi bırakıp gerçek adalet hakkında derin düşüncelere daldım."

"Psikoloji aöf sınavında kendimi uzun uzun sorguladım"

"Piskoloji aöf, biriyle alakalı içinize yüzde 1 bile sinmeyen bir durum varsa uzaklaşın. İyi yönünden bakıp güzelini görmeye çalışmak her zaman iyi değildir."

"Aöf sınavına girdim, KPSS'de zorlanmadığım kadar zorlandım."

"4 Yanlış bir doğruyu götürür hangi üniversitede var da Anadolu Üniversitesi'nde yapılıyor? Aöf psikolojiye girdim resmen doğrum yok"