AÖF Sınavları Ne Zaman Giriş Yerleri Belli Oldu Mu Açıköğretim Finalleri Ne Zaman AÖF Final sınav tarihleri ne zaman? AÖF Final sınavı sınav yerleri açıklandı mı?

AÖF Sınavları Ne Zaman Giriş Yerleri Belli Oldu Mu Açıköğretim Finalleri Ne Zaman AÖF Final sınav tarihleri ne zaman? AÖF Final sınavı sınav yerleri açıklandı mı? Aöf final sınav tarihleri ne zaman yayınlanacak?  Sınav giriş belgesinin yayımlanması ile birlikte "AÖF sınavları ne zaman yapılacak?" sorusuna yanıt aranırken söz konusu final sınavlarına ise az bir zaman kaldı.

aöf 2022

AÖF FİNAL SINAV YERLERİ AÇIKLANDI

AÖF Sınav yerleri 3 Ocak'da erişime açıldı. Buna göre AÖF sınavları ne zaman yapılacak araştırılıyor. Açıköğretim Fakültesi AÖF final sınavı tarihleri belli oldu. Sınava giriş yerleri ise 3 Ocak da belli oldu.

AÖF FİNAL SINAVLARI NE ZAMAN?

Açık öğretim Fakültesi takviminde yer alan bilgiler ışığında Güz dönem sonu sınav tarihleri öğrenciler tarafından merakla bekleniyordu. Açık öğretim dönem sonu sınav tarihlerini ilan etti. Açık öğretim dönem sonu sınavları 8-9 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek.

Bu hafta sonu gerçekleşecek olan sınavlar için sınav giriş belgeleri de yayınlandı. Açık öğretim sınavları pandemi tedbirleri ile yapılacak. 

Toki Kura Tarihleri İstanbul Belli Oldu Mu Toki İzmir, Ankara Kura Tarihleri Toki Kura Tarihleri İstanbul Belli Oldu Mu Toki İzmir, Ankara Kura Tarihleri

Anadolu Üniversitesi'nden yapılan son açıklama ışığında "2021-2022 Güz Yarıyılı Dönem Sonu Sınavlarınıza ait Sınav Giriş Belgesine http://aof.anadolu.edu.tr adresindeki Öğrenci Otomasyonundan erişebilirsiniz." ifadelerine yer verildi.

AÖF BAHAR DÖNEMİ ARA SINAVI

Anadolu Üniversitesi Bahar dönemi ara sınavları 2-3 Nisan arası gerçekleştirilecek. Sınavlar pandemi koşulları ile yapılacak.

AÖF BAHAR DÖNEMİ DÖNEM SONU SINAVI

Anadolu Üniversitesi Açık öğretim fakültesi dönem sonu sınavları 21-22 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.