AÖF Hatalı Soru Var Mı? Açıköğretim Hatalı Sorular AÖF Tüm bölümlerin hatalı sorularını sizler için derledik. AÖF Hatalı soru sayısı kaç?

AÖF Hatalı Soru Var Mı? Açıköğretim Hatalı Sorular AÖF Tüm bölümlerin hatalı sorularını sizler için derledik. AÖF Hatalı soru sayısı kaç?  Açıköğretim fakülteleri sınavı oturumlar şeklinde gerçekleştirildi. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Güz Dönemi Ara Sınavları  27-28 Kasım tarihlerinde yapılıyor. AÖF sınavlarına giren öğrenciler şimdiden sınavların ne zaman açıklanacağını merak ediyorlar. Aynı zamanda sınava giren öğrenciler hatalı soru olup olmadığını da merak ediyorlar. Peki AÖF Hatalı soru var mı? Aöf hatalı soru sayısı açıklandı mı?

Gözden kaçırmayın

Lamborghini Aventador Son 2022 incelemesi Lamborghini Aventador Son 2022 incelemesi

anadolu2

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri vize sınavları 27-28 Kasım tarihleri arasında yapılmaktadır. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi vize sınavına giren adaylar merakla sınavlarında hatalı soru olup olmadığını fazlasıyla merak ediliyor. Sınavdan çıkan öğrencilerin araştırdığı hatalı sorular hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Açıköğretim vize sınavında iptal edilen soru var mıydı? İptal edilen soru varsa puana ekleniyor mu? İşte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sınavı kapsamında iptal edilen sorulara ilişkin merak edilen detaylar...

AÖF HATALI SORU VAR MIYDI?

Açıköğretim Fakültesi sınavlarında hatalı sorular henüz yayınlanmadı. Sorular ve cevaplar yayınlandığında hatalı sorular hakkında da Anadolu Üniversitesi tarafından bilgi verilecektir. Peki hatalı sorular puanlamaya nasıl dahil olur? Anadolu Üniversitesi iptal edilen sorunun değeri puana eklenir mi? İptal edilen sorular geçersiz mi sayılır? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sınavları kapsamında iptal edilen sorular nasıl değerlendirilir? AÖF Hatalı soruların değerlendirilmesine ilişkin detaylar.. 

anadolu3

AÖF HATALI SORULAR NASIL DEĞERLENDİRİLİR?

Her sınavda olabileceği gibi açıköğretim sınavlarında da yanlış/hatalı sorular olması muhtemeldir. Bu amaçla sınavların ardından öğrencilere itiraz hakkı verilir ve itirazlar değerlendirilerek, hatalı sorular iptal edilebilmektedir. Peki ama AÖF sınavlarında bir soru iptal edildiğinde ne olur? 

Açıköğretim sınavlarında iptal edilen sorular hakkında bilgiler Anadolu Üniversitesi  Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri Dönemlik-Kredili Sistem Ölçme ve Değerlendirme Kılavuzu'nda yer alır. Sınav sorularına itiraz var ve soru iptal edilmişse; iptal edilen sorunun puanı NOT’a eklenmektedir.