Annemizi Saklarken Handan Kim Hande Doğandemir Kaç Yaşında? Hande Doğandemir nereli, hangi dizilerde oynadı? Hande Doğandemir hayatı... Annemizi Saklarken dizisi konusu ve oyuncuları ile izleyiciyi etkiledi. Hande Doğandemir, Kutsi ve Ece Yaşar gibi isimlerin başrolde yer aldığı Annemizi Saklarken dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Annemizi Saklarken başarılı oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Star Tv'nin yeni dizisi Annemizi Saklarken dizisi Hande Doğandemir kimdir? Annemizi Saklarken Handan'ı Hande Doğandemir kaç yaşında nereli?

Handan adlı karakter( Hande Doğandemir) henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp hayat mücadelesine atılmıştır. Arkasından iki tane daha doğurmuştur. Handan şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak görev almaktadır. Çocuklarına bakan ve aynı zamanda da yeniden evlenmek isteyen Handan bir şekilde çocuklarının tepkisi çeker. Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlayan Handan, Dündar'ın ilgisini çeker. Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra bambaşka bir yola sürüklenecektir. Peki dizide Handan karkaterine hayatt verenn Hande Doğandemir kimdir, kaç yaşında?

hande3-1

HANDE DOĞANDEMİR KİMDİR?

22 Kasım 1985 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümü mezunu olan başarılı oyuncu İletişim sosyolojisi üzerinde çalışmalarda bulundu. Fransızca eğitim gören Hande Doğandemir Üniversitede son sınıfta Erasmus ile Fransa'da okudu.

TRT'de sunuculuk da yapan başarılı oyuncu Hande Doğandemir ilk kez Kahramanlar dizisinde yer aldı. Keskin Bıçak, İbreti Alem, Sen de Gitme, Güneşi Beklerken, Hayatımın Aşkı, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi yapımlarda yer aldı. Can Kırıkları isimli dizide Leyla'yı canlandırdı. Kırmızı Oda dizisinde Nesrin'i canlandırdı.

hande4

Nuh Tepesi, Kaybedenler Klübü Yolda, Bana Masal Anlatma, Her Şey Aşktan, Daha İyi Bir Yarın isimli filmlerde yer almıştır. Başarılı oyuncu 35 yaşındadır. Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Annemizi Saklarken isimli dizide Handan karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Başrollerinde Hande Doğandemir, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ece Yaşar'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Hatice Aslan, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Semih Kızılkaya, Merve Sevin, Güngör Bayrak, Erdem Kaynarca, Zümre Ertürk, Özgür Foster gibi isimler yer almaktadır. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Annemizi Saklarken başarılı oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.