Annemizi Saklarken Ece Yaşar Kimdir Nereli? Ece Yaşar kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Annemizi Saklarken Ece Yaşar Kimdir Nereli? Ece Yaşar kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?  Hande Doğandemir, Kutsi ve Ece Yaşar gibi isimlerin başrolde yer aldığı Annemizi Saklarken dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Annemizi Saklarken başarılı oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Star Tv'nin yeni dizisi Annemizi Saklarken dizisi Ece Yaşar kimdir, kaç yaşında?

ece-3

Handan adlı karakter( Hande Doğandemir) henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp hayat mücadelesine atılmıştır. Arkasından iki tane daha doğurmuştur. Handan şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak görev almaktadır. Çocuklarına bakan ve aynı zamanda da yeniden evlenmek isteyen Handan bir şekilde çocuklarının tepkisi çeker. Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlayan Handan, Dündar'ın ilgisini çeker. Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra bambaşka bir yola sürüklenecektir. Peki dizide Handan'ın kızı Ece Yaşar kimdir, kaç yaşındadır?

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

ECE YAŞAR KİMDİR?

1994 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Ece Yaşar Ankara Üniversitesi dil tarih coğrafya fakültesi oyunculuk bölümünden mezun oldu.

İlk kez ATV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda isimli dizide oyuncu olarak yer alan Ece Yaşar Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memilli gibi isimlerin yer aldığı Çukur adlı dizide Karaca Koçovalı karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur isimli dizinin ardından hangi dizide yer alacağı fazlasıyla merak edilen Ece Yaşar Annemizi Saklarken dizisinde kadın başrol oyuncusu oldu. Dizide Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Kutsi gibi isimlerle Star Tv'nin yeni dizisi Annemizi Saklarken isimli dizide yer alacaktır.

ece3-3

Dizide asi bir genç kızı canlandıran Ece Yaşar başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekecek. Annemizi Saklarken isimli dizinin oyuncu kadrosunda Hatice Aslan, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Semih Kızılkaya, Merve Sevin, Güngör Bayrak, Erdem Kaynarca, Zümre Ertürk, Özgür Foster gibi isimler yer almaktadır. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Annemizi Saklarken başarılı oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.