Annemizi Saklarken Dizisi Konusu Nedir Oyuncuları Annemizi Saklarken dizisi nerede çekildi oyuncu kadrosu. Ojo pictures imzalı yeni dizisi Annemizi Saklarken dizisi fragmanı ile dikkatleri üzerine çekti. Annemizi Saklarken dizisi konusu ve oyuncuları ile izleyiciyi etkiledi. Hande Doğandemir, Kutsi ve Ece Yaşar gibi isimlerin başrolde yer aldığı Annemizi Saklarken dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Annemizi Saklarken başarılı oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Star Tv'nin yeni dizisi Annemizi Saklarken konusu nedir, Annemizi Saklarken dizisi oyuncu kadrosu

annemizi saklarken2

Yeni dizi Annemizi Saklarken ekranlara bomba gibi bir giriş yapmayı bekliyor. Annemizi Saklarken dizisi konusu ve oyuncu kadrosu da izleyicinin dikkatini çekti. Zengin oyuncu kadrosu ile tanıtımı ile de dikkat çeken Annemizi Saklarken dizisi hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik.

ANNEMİZİ SAKLARKEN DİZİSİ KONUSU

Handan adlı karakter( Hande Doğandemir) henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp hayat mücadelesine atılmıştır. Arkasından iki tane daha doğurmuştur. Handan şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak görev almaktadır. Çocuklarına bakan ve aynı zamanda da yeniden evlenmek isteyen Handan bir şekilde çocuklarının tepkisi çeker. Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlayan Handan, Dündar'ın ilgisini çeker. Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra bambaşka bir yola sürüklenecektir. 

annemizi saklarken3

ANNEMİZİ SAKLARKEN OYUNCU KADROSU

Başrollerinde Hande Doğandemir, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ece Yaşar'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Hatice Aslan, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Semih Kızılkaya, Merve Sevin, Güngör Bayrak, Erdem Kaynarca, Zümre Ertürk, Özgür Foster gibi isimler yer almaktadır. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Annemizi Saklarken başarılı oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Dizide Yeşim Ceren Bozoğlu ve Kutsi Doktorlar dizisinden yıllar sonra yine aynı dizide yer alacak. Değişik senaryosu ve oyuncuları ile sosyal medyada da gündem olan Annemizi Saklarken dizisi yakında Star Tv ekranlarında başlayacak.