Amazon, Tüm Zamanların En İyi RPG'lerinden Birini Ücretsiz Yapıyor. Amazon, tüm zamanların en iyi RPG'lerinden birini ücretsiz yaptı. Her zamanki gibi, ücretsiz indirme bir Amazon Prime aboneliği gerektirir; bu, aynı zamanda Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X veya PC olmayan başka bir platformdaysanız anlamına gelir. - şansın bitti.

Armağan Çağlayan Akciğer Kanseri Olduktan Sonra Programına Veda Ettiğini Açıkladı Armağan Çağlayan Akciğer Kanseri Olduktan Sonra Programına Veda Ettiğini Açıkladı

Amazon, Tüm Zamanların En İyi RPG'lerinden Birini Ücretsiz Yapıyor. Amazon, tüm zamanların en iyi RPG'lerinden birini ücretsiz yaptı. Her zamanki gibi, ücretsiz indirme bir Amazon Prime aboneliği gerektirir; bu, aynı zamanda Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X veya PC olmayan başka bir platformdaysanız anlamına gelir. - şansın bitti. Bu ücretsiz, Prime Gaming'e abonelik gerektirdiğinden, PC ile de sınırlı olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, 2006 RPG oynayabilecek bir PC'niz varsa, bu bedavanın tadını çıkarabilirsiniz. 

Dün, 1 Nisan'da, en yeni Prime Gaming ücretsiz oyunları yayına girdi ve bu oyun paketine, 2006'da Bethesda Game Studios aracılığıyla çıkış yapan Elder Scrolls serisinin dördüncü bölümü olan The Elder Scrolls IV: Oblivion dahildir. Metacritic'te 94 puan alan RPG, sadece 2006'nın en iyi oyunlarından biri olarak değil, tüm zamanların en iyi oyunları arasında ve kesinlikle gelmiş geçmiş en iyi RPG'lerden biri olarak kabul ediliyor. Amazon Prime aboneleri için daha da iyisi, oyunun "Yılın Oyunu" sürümüdür. 

Oyunun resmi tanıtımında " The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition , tüm zamanların en iyi RPG'lerinden birini daha önce hiç olmadığı kadar sunuyor" yazıyor. "Şimdiye kadar yaratılmış en zengin ayrıntılı ve canlı oyun dünyasına adım atın. Serbest biçimli oyun ve benzeri görülmemiş grafiklerin güçlü bir kombinasyonuyla, ana görevi kendi hızınızda çözebilir veya geniş dünyayı keşfedebilir ve kendi zorluklarınızı bulabilirsiniz. Yılın Oyunu sürümü, zaten devasa olan Oblivion dünyasına yeni ve benzersiz görevler ve içerik ekleyen Nine Knights ve Shivering Isles genişletmesidir. Eleştirmenlerin neden Oblivion'u 2006'nın En İyi Oyunu olarak adlandırdığını görün."

Her zaman olduğu gibi, bu sınırlı süreli bir teklif. The Elder Scrolls IV: Oblivion ve diğer April Prime Gaming oyunları yalnızca Nisan ayında indirilebilir. May geldiğinde, teklif sona erecek ve her oyun yeni bir oyun dizisiyle değiştirilecektir. 
İndirmenin yalnızca bir Amazon Prime aboneliği gerektirmediğini, aynı zamanda aboneliğiniz sona ererse, tekrar abone olana kadar oyuna erişiminizi kaybedeceğinizi de unutmamak gerekir. Aboneliğinizi sürdürdüğünüz sürece, RPG'ye sınırsız erişiminiz vardır.

Ubisoft'un en az dört duyurulmamış oyun üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Ubisoft , piyasadaki en büyük oyun yayıncılarından biridir. Dünya çapında projelere öncülük eden veya onları destekleyen tonlarca Ubisoft geliştirme stüdyosu var, yani her zaman çok şey oluyor. Bunun da ötesinde, oyun devi Assassin's Creed, Far Cry, Rainbow Six ve daha pek çok oyunla sektördeki en büyük aktif serilerden bazılarının anahtarlarını elinde tutuyor. Bunun da ötesinde, Ubisoft'a Star Wars evrenindeki oyunlar üzerinde çalışma yeteneği de verildi , bu nedenle geliştirilmekte olan tonlarca oyun var. Birçoğunu zaten biliyoruz, ancak görünüşe göre stüdyonun henüz detaylandırmadığı bir avuç var.

Tom Henderson'a göre , Ubisoft'un hem mevcut franchise'lardan hem de yeni IP'den dört duyurulmamış oyunu var. Şu anda başka ayrıntı verilmedi, ancak bunu duymak güzel olabilir. Bu, bir süredir uykuda olan veya bilinmeyen bir geleceği olan serilerdeki yeni oyunların geliştirilmekte olduğu anlamına gelebilir. Bu aynı zamanda Ubisoft'un çok başarılı mevcut franchise'larına rağmen heyecan verici yeni orijinal oyunlar yapmaktan vazgeçmediği anlamına geliyor. Bunlardan herhangi birini yakında öğrenip öğrenemeyeceğimizi göreceğiz , ancak Ubisoft'un geleceği parlak görünüyor.

Splinter Cell'in yeniden çevrimi üzerinde çalışılıyor olsa da , birçoğu seriye yepyeni bir giriş görmeyi umuyor. Belki de Ubisoft, başka bir takımın franchise'ın geleceğini geliştirmeye başlamasına izin verirken, bir diğeri onu neredeyse on yıl dinlendirdikten sonra canlandırmaya çalışıyor. Şu andan itibaren Ubisoft, Rainbow Six ve Ghost Recon serilerinde gelecekteki ana hat girişleri konusunda da sessiz kaldı. Ubisoft ne geliştirirse geliştirsin, IP sıkıntısı çekmiyorlar. Umarım, yayıncının ne planladığını er ya da geç öğreneceğiz, böylece tüm tahmin oyunlarına gerek kalmayacak.