Amanda Bynes konservatörlüğü: Yargıç, dokuz yıl sonra yıldızın Britney Spears tarzı yasal düzenlemesini sonlandırıyorShe's The Man, Hairspray ve Easy A gibi filmlerin yıldızı Amanda Bynes, daha önce hayatında karanlık bir dönem olarak nitelendirdiği dönemin ardından 2013 yılında konservatuar kapsamına alındı. Kaliforniya'daki bir yargıç, ailesinin desteğiyle anlaşmayı feshetti.

Amanda Bynes konservatörlüğü: Yargıç, dokuz yıl sonra yıldızın Britney Spears tarzı yasal düzenlemesini sonlandırıyor
She's The Man, Hairspray ve Easy A gibi filmlerin yıldızı Amanda Bynes, daha önce hayatında karanlık bir dönem olarak nitelendirdiği dönemin ardından 2013 yılında konservatuar kapsamına alındı. Kaliforniya'daki bir yargıç, ailesinin desteğiyle anlaşmayı feshetti.

Eski oyuncu ve çocuk yıldız Amanda Bynes, dokuz yıllık konservatuarı bir yargıç tarafından sonlandırdı.

2000'li yıllarda She's The Man, Hairspray, What A Girl Wants ve Easy A gibi filmlerin yıldızı olan 35 yaşındaki Bynes, 2013'te Britney Spears'a benzer şekilde yasal vesayet altına alındı.

Konservatuar, daha önce hayatında karanlık bir dönem olarak tanımladığı dönemin ardından devreye alındı.
ABD'li ortağı NBC, Bynes'ın fesih dilekçesinde, sürekli olarak yasadışı maddeler için negatif test ettiğini, zihinsel sağlığını idare ettiğini ve psikiyatristinin "her türlü tıbbi tedaviye bilgilendirilmiş onam verme kapasitesine" sahip olduğunu iddia ettiğini belirtti. raporlar.

2020'den beri, "bağımsız" bir yaşam tarzı sürdürebildiği ve bir vaka yöneticisi ile düzenli kontroller gerçekleştirdiği "kadınlar için yapılandırılmış bir toplulukta" yaşıyor. 'Yaklaşan çabalarım için heyecanlıyım'

Kaliforniya'daki bir yargıç, ebeveynleri Lynn ve Rick Bynes'ın desteğiyle anlaşmayı feshetti.

Bu, kişisel koruyuculuğun sonu anlamına gelir; Varlıkları bir güvene taşındıktan sonra, 2017'de mülkün konservatörü zaten feshedilmişti.

Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım

Kararın ardından Bynes, avukatı David Esquibias aracılığıyla bir açıklama yaparak hem hayranlarına hem de ailesine destekleri için teşekkür etti.. "Son birkaç yılda, bağımsız yaşayabilmek ve çalışabilmek için sağlığımı iyileştirmek için çok çalışıyorum ve bir sonraki bölümde refahıma öncelik vermeye devam edeceğim" dedi. "Parfüm serisi de dahil olmak üzere yaklaşan çabalarım için heyecanlıyım ve yapabildiğimde daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyorum."

Bynes'in ebeveynlerinin avukatı Tamar Arminak, Lynn Bynes'in "Amanda'nın son birkaç zor yılda başardıklarından daha fazla gurur duyamayacağını" söyledi.

Hem anne hem de kızı, bu koruyuculuğu içermeyen bir ilişkiyi yeniden başlatmaktan ve konservatörlük sona erdiği için Amanda'nın sunduğu sonsuz olanaklara odaklanmaktan mutlu olduklarını ekledi.

Yargıç, anlaşma feshedildiği için Bynes'ı övdü

Ventura Yüksek Mahkemesi Yargıcı Roger L Lund, daha önce mahkemeye sunulan delillerin "kişinin koruyuculuğunun kurulması için gerekçelerin artık mevcut olmadığını" gösterdiğini söylemişti.