Alparslan Karaca Hatun Kim? Karaca Hatun Gerçek Adı.. Alparslan dizisi Karaca kim canlandırıyor? Alparslan Karaca kim?

Alparslan Karaca Hatun Kim? Karaca Hatun Gerçek Adı.. Alparslan dizisi Karaca kim canlandırıyor? Alparslan Karaca kim? Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Karaca kim, Karaca'yı kim canlandırıyor merak ediliyor. Ekranların yeni dizisi Alparslan dizisi Karaca Hatun izleyicilerin dikkatini çekti. Peki Karaca kimdir? 8 Kasım 2021'de ilk bölümü ile ekranlara gelen Alparslan dizisi Karaca'sı kim? Karaca Hatun'un merak edilenleri..

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

rabia2-1

TRT 1 ekranlarında yayınlanan senaryosunu Emre Konuk'un kaleme aldığı yönetmenliğini Sedat İnce'nin yaptığı dizide başrolleri Barış Arduç, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür ve Erdinç Gülener hayat vermektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Bağcı, Gizem Karaca, Sarp Leventoğlu, Yurdaer Okur, Zeynep Özder, Mim Kemal Öke, Batın Uçar, Korel Cezayirli, Ferit Kaya, Ayşegül Ünsal, Sinan Tuzcu gibi isimler yer almaktadır. Uyanış Büyük Selçuklu'nun tarih olarak öncesini konu alır Büyük Selçuklu İmparatorluğu'nun devlet yapısını ve savaşlarını konu edilen dizi TRT 1 ekranlarında 8 Kasım 2021 tarihinde başladı.

Karaca Hatun Alparslan dizisinde Büyük Selçuklu dizisinde Süleyman'ın eşi Tuğrul Bozan'ın kardeşidir. Alparslan dizisinde Karaca Hatun'u Rabia Soytürk canlandırmıştır. Rabia Soytürk hayatı hakkında merak ediliyor. Rabia Soytürk kimdir, kaç yaşında? Rabia Soytürk nereli, hayatı hakkında merak edilenler... 

RABİA SOYTÜRK KİMDİR?

11 Mart 1996 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Çocukluğunda anneannesi ve dedesi ile büyümüştür. Annesi ve babası çalıştığından dolayı Rabia Soytürk anneannesi ile büyümüştür. Birçok dizide yer alan ünlü oyuncu ilk kez Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger gibi oyuncuların yer aldığı Şahsiyet dizisinde yer aldı. 

Sağlık Koleji hemşirelik bölümünü bitirmiştir. İstanbul Arel Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu 166 cm boyu vardır. Balık burcudur. 52 kilo olan başarılı oyuncu ayrıca Benim Adım Melek, Gülperi, Çukurdakiler adlı dizilerde yer almıştır. Özgür Dünya adında sinema filminde yer alarak başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çıkmıştır. Şimdilerde ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan isimli dizide Karaca Hatun'a hayat vermektedir. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.