Alp Nevruz ve İlayda Alişan Aşk Mı Yaşıyorlar İddia Ortalığı Karıştırdı Oyuncu İlayda Alişan ve Alp Nevruz Aşk mı yaşıyor şok eden iddia.

Alp Nevruz ve İlayda Alişan Aşk Mı Yaşıyorlar İddia Ortalığı Karıştırdı Oyuncu İlayda Alişan ve Alp Nevruz Aşk mı yaşıyor şok eden iddia. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu İlayda Alişan'ın oyuncu Alp Nevruz ile bir mekanda beraber eğlendiği iddia edildi.

Ayça Ayşin Turan ile ilişkisini bitiren Alp Nevruz'un yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Geçen aylarda Ada Masalı dizisinin bitmesi ile beraber yeni projelerle ilgilenen Alp Nevruz dizideki rol arkadaşı Ayça Ayşin Turan ile aşk yaşıyordu. Çiftin arasına kara kedi girdi. Birbirlerini takipten çıkan ünlü çift ayrıldıklarını kabul etmiş ihanet iddialarını yalanlamıştı. Ünlü oyuncu Ayşin Turan ile aşk yaşadığını duyurmuştu. Açıklamasında "Gerçekten o kadar çok şey yazılıyor ki hakkımızda. Ayça ile beraber şaşırarak okuyoruz. Şöyle söyleyeyim; güzel bir arkadaşlık kurduk aynı zamanda güzel bir partner olduk. iş olarak da arkadaş olarak da. Onun dışında farklı boyutta denemeye başlamıştık devam ediyoruz. Şu an gayet güzel gidiyor, mutluyuz biz." ifadelerine yer verdi.

İkilinin ayrılık haberleri sonrası Instagram'dan fotoğrafları silmesi ve birbirlerini takipten çıkarması da dikkat çekti. Alp Nevruz açıklamada bulundu. "Son zamanlarda hakkımda hiçbir şekilde doğru olmayan ve bunu bildikleri için yalnızca 'iddia' olarak yazılan birkaç haberi ben de hayretle okudum. Bu yaşanan sürecin kötü niyetli kişiler tarafından ilerletildiği, böylesine kulaktan dolma haberlerin arka arkaya yapılmasından açıkça belli oluyor." ifadelerine yer vererek ayrılığı doğrulamıştı.

Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan ile yollarını ayıran Alp Nevruz'un önceki gece bir derginin Etiler'de gerçekleştirdiği partisine katıldı ve iddiaya göre burada İlayda Alişan ile yakınlaştı. Yan yana sohbetlerine devam eden ikili gece boyunca dans edip güldüğü söylendi. İddialar karşısında taraflardan henüz herhangi bir açıklama gelmedi. Son olarak Seversin isimli dizide Burak Yörük ile başrol oynayan İlayda Alişan başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekiyor. 26 yaşındaki oyuncu Kırmızı Oda, Çukur, Şampiyon, Masumiyet, Bana Sevmeyi Anlat, Benim Adım Gültepe gibi dizilerde yer almıştır. Alp Nevruz ile aşk yaşadığı iddia edilmektedir.

Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz