Almeda Abazi'den eşi Tolgahan Sayışman hakkında şaşırtan sözler

Almeda Abazi'dan Şok Eden Tolgahan Sayışman Açıklaması. 2014 senesinde aşk yaşamaya başlayan Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman 2017 senesinde Amerika'da evlenmişlerdi. Ünlü oyuncu çiftin Efehan ve Alina adında çocukları dünyaya gelmişti. Renkli hayatlar programının konuğu olan Almeda Abazi açıklamaları ile herkesi şaşırttı. Arnavut asıllı güzel Almeda Abazi Tolgahan Sayışman ile tanışma hikayelerinden bahsetti.

Hem oyuncu ve şarkıcı olan ünlü isme en çok hangi işini sevdiği soruldu. Almeda Abazi "Hiçbir zaman tek bir şey olmadım. Dans etmeyi, oyunculuk yapmayı ve şarkı söylemeyi severim. Kendimi sahnede seviyorum." ifadelerine yer verdi.

2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil 2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil

2019'da Efahan'ı kucaklarına alan çift 2021 yılında kızları Alina'yı kucaklarına almışlardı. "Benim tarzım Türkiye'ye göre değil. Şimdi şarkı çıkarmaya korkuyorum. Halen aksanım var o yüzden şarkıya güzel geçmez." ifadelerine yer verdi. 

Eşiyle nasıl tanıştığını anlatan Almeda Abazi "Çok ortak arkadaşımız vardı bizim. Bir gün aynı ortamda bulunduk. Arkamdan koşturdum biraz. Amerika'da evlilik teklifi etti." dedi.

Evlendikleri dönemde aynı projede yer almaları için çok fazla teklif aldıklarını dile getirdi. "Ben çok tercih etmedim. Tek olarak belki ekranda olurum. Televizyon çok izlemiyorum." dedi.

Güzellik rutini sorulduğunda ise "Türk kahvesini pişirmeden alıyorum. Üzerine yumurtanın sarısı koyuyorum ardından yoğurt, bal ve yakmaması için az tarçını karıştırıyorum. Yüzümü yıkadıktan sonra yumurtanın beyazını sürüyorum. Baya botoks etkisi oluyor. Haftada bir ya da iki haftada bir yapıyorum. Bana iyi geliyor fakat bu konuda güzellik uzmanı değilim" dedi.