Alişan ve Buse Varol Boşanıyor Mu Şaşırtan Açıklama Alişan ve Buse Varol'dan flaş açıklama.. Ünlü çiftten şok haber

Alişan ve Buse Varol Boşanıyor Mu Şaşırtan Açıklama Alişan ve Buse Varol'dan flaş açıklama.. Ünlü çiftten şok haber.. Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatından sonra ortalarda görülmeyen Alişan'ın iki çocuğunun annesi Buse Varol ile ayrılacağı iddia edilmişti. Alişan ve Buse Varol ayrılıyor mu? Şok eden iddia sonrası ilk açıklaması..

buse2

2018 yılında dünya evine giren türkücü Alişan ve eşi Buse Varol iki çocukları ile mutlu bir hayat sürüyorlardı. Yakın zamanda kardeşi Selçuk Tektaş'ı toprağa veren Alişan bu süreçte oldukça yıpranmıştı. Bir süre Demet Akalın ve Alişan ile Sabah Sabah adlı programı sunmuştu. Alişan'dan şaşırtan açıklama geldi.

DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç?

2019 yılında oğulları Burak'ı geçen yıl da kızları Eliz'i kucaklarına alan ikiliye nazar mı değdi? Ayrılık iddiaları sonrası türkücü Alişan açıklamada bulundu. Alişan-Buse Varol çiftinin son günlerde fikir ayrılıkları yaşadığı iddia edilmişti. Boşanacağı konuşulan ikili, çıkan haberlere ilk kez cevap verdi. Peki Alişan ve Buse Varol çifti ayrılıyor mu? Alişan eşi Buse Varol ile çekildiği fotoğrafları nazar boncuğu emojisi ile paylaştı. Buse Varol fotoğrafı alıntılardı ve "Canım kocam" şeklinde not düştü. 

buse3

Bu fotoğrafla beraber haklarında çıkan ayrılık iddialarına gülüp geçen ikili mutluluk pozu ile dikkatleri üzerine çekti. 45 yaşındaki Alişan Ölümsüz Aşklar, Uslu Dururum, Zor Sensiz, Milletin Duası, İlahi Adalet, Yağmurlar gibi single parçalarını çıkarmıştı. Son zamanlarda sunduğu programlarla gündeme gelen Alişan televizyon dünyasında Alişan'la Gece adlı programı ile ünlenmişti. Ardından Mavi Ay, Daha ne Olsun, Herşey Dahil, Tabu, Ayşe&Alişan, Her Şey Dahil, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah, Ailecek Şanslıyız adlı programları sunmuştu. Ayrıca Aynalı Tahir, Kurt Kapanı, Aşkına Eşkıya, Cennet Mahallesi, Mert ile Gert, Güldür Güldür, Dostlar Mahallesi gibi yapımlarda yer almıştı.

Eşi Buse Varol ise 30 yaşındadır. 2012’de Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda yer aldan başarılı oyuncu yarışmadan sonra modellik yaptı. Ardından dizilerde yer almaya başladı. Tozlu Yollar adlı dizisiyle ilk dizi deneyimini yaşayan oyuncu Varol, Sevda Kuşun Kanadında, Arka Sokaklar, Şehrin Melekleri ve Kış Güneşi, Rüya gibi pek çok dizide oyuncu olarak yer aldı. Eliz ve Burak adında çocukları olan ikili evliliklerine sorunsuz bir şekilde devam ediyorlar.