Aleyna Tilki'nin Tarkan İtirafı Ses Getirdi Aleyna Tilki'den şaşırtan Tarkan itirafı geldi. "En özel ruh" sözü dikkat çekti. Aleyna Tilki'nin Tarkan hayranlığı şaşırttı

Kamu Manşet - Aleyna Tilki'nin Tarkan İtirafı Ses Getirdi Aleyna Tilki'den şaşırtan Tarkan itirafı geldi. "En özel ruh" sözü dikkat çekti. Aleyna Tilki'nin Tarkan hayranlığı şaşırttı. Aleyna Tilki Tarkan hakkındaki sözleri ile gündeme geldi Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'den Tarkan itirafı. Annesi Havva Öztel ile beraber Dubai'deki tatilinden dönen başarılı şarkıcı Türkiye'ye geleli iki gün olduğunu söyledi. Tatili hakkında konuşan Aleyna Tilki "Türkiye'ye geleli 1-2 gün oldu. Sakin bir tatil geçirdik. Kuzey kutbunu çok severim sonsuzluk hissi verir bana. Çöllerde de bir sonsuzluk hissi var. O yüzden çok seviyorum" ifadelerine yer verdi.

aleyna2

Son zamanlarda İngilizce albüm üzerinde uğraştığı bilinen Tilki albümünün son anları ile ilgili bilgi verdi. İngilizce albümünün geldiğini söyleyen ünlü şarkıcı İngilizce rock-pop bir albüm yaptım bitti. Son rötuşları yapılacak. Gelecek sene İngilizce albümüm geliyor. Dünya çapında tanınan bir sanatçı olacağım" ifadelerine yer verdi. Tarkan hakkında sorulan "Tarkan'ı nasıl buluyorsunuz?" sorusuna ise "Herkesin yolu farklı. Tarkan ülkemiz için önemli seslerden biri ve en özel ruhlarından biri." ifadelerine yer verdi. Tarkan ile daha önce tanışmadığını belirten güzel şarkıcı "Henüz Tarkan ile tanışma fırsatımız olmadı. Onunla tanışmayı çok istiyorum" açıklamasında bulundu. 

aleyna3

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Aleyna Tilki birkaç gün önce istismar iması ile gündeme gelmişti. Başarılı şarkıcı yayınladığı bir videoda "Taciz edilen çocuklar, eğer karşılığında o kişi bir ceza almazsa adaleti tanıyamaz. Adaleti tanıyamazsa kendi celladına dönüşebilir. Kötü bir insana dönüşebilir. Siz şu an bir çocuğun cellada dönüşme riskini alıyorsunuz. Haksızlığı ve adaletsizliği ben yakından tanırım. Böyle olaylara tepki gösteriyorum. Hak eden hak ettiği cezayı çekmezse geride kalan kişinin iki seçeneği vardır. Ya iyi bir insan olur ya da kötü bir insana dönüşür. Bu insanlar yalvarırım ceza alsın. Cinsel defosu olmayan çocuk, cinsellikle alakalı böyle bir resim çizemez. En büyük delil budur. Onları içeri alın. Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak, şu çocukların davasındaki adam ceza almazsa ben bir gün onlardan birini bulacağım." ifadelerini kullanarak konu hakkında ne kadar hassas olduğunu belirtmişti. Aleyna Tilki'nin bu sözleri birçok kesim tarafından destek aldı.