Aleyna Tilki'nin Ses Telleri Yırtıldı Kritik Açıklama. Aleyna Tilki'den korkutan açıklama

Aleyna Tilki'nin Ses Telleri Yırtıldı Kritik Açıklama. Aleyna Tilki'den korkutan açıklama. Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerini korkuttu. Genç şarkıcı, ses tellerinin yırtıldığını ve bir süre şarkı söyleyemeyeceğini açıkladı.

Arabesk müziğinin iddialı seslerinden biri olan Güllü, dün katıldığı canlı yayında Aleyna Tilki'yi hedef alarak yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düşmüştü. Bir süredir gözlerden uzak olan Aleyna Tilki'nin ses tellerinin yırtıldığı öğrenildi.

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili şaşırtıcı paylaşımlarda bulundu. Şarkıcı Aleyna Tilki, "Son zamanlarda geçirdiğim zor zamanlardan dolayı ses tellerim yırtılmış ve bir süre şarkı söyleyemeyeceğim. Yeniden şarkı söyleyene kadar performansımı izleyip sesimin değerini tekrar tekrar anlıyorum." ifadelerine yer verdi.

Açıklamasında "Sahnelerimi elimden alan kimseye de hakkımı helal etmiyorum. Kalktığımda çocuk halimden çok daha güçlü kalkacağımı bilip şimdiden telaşınızı ve korkularınızı saklayacak bir maske edinin kendinize" diyerek iddialı açıklamalarda bulundu.

Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım

Güllü 2. sayfa programına katılıp bazı açıklamalarda bulunmuştu. Aleyna Tilki'yi sevmediğini belirtmişti. "Aleyna Tilki denildiği zaman benim tepemde tüylerim dikiliyor. Ben köşeli ve yüze konuşan bir insanımdır. Ben Aleyna Tilki'yi sevmiyorum sevmeyeceğim de. Sanat olarak da sevmiyorum yapı olarak olarak da sevmiyorum kendisini. Arabesk okuyamadığı için hiç hoşlanmıyorum. Kişilik olarak tanımıyorum ama bana göre Aleyna Tilki balon bir şarkıcı. 5 sene sonra Aleyna Tilki diye biri olmayacak. Bu gençleri öyle bir pohpohluyorlar ki... 'Sen dünya starısın' diyorlar da bir ses ve duruş diye gerçek var. Bir saygı olmalı ama ben Aleyna'da o saygıyı hiçbir zaman göremedim. Yaptığı birçok saygısızlıklar var. Bu şekilde bir yere sadece anlık gelebilirsin. Hangi dünyada yaşadığını çok merak ediyorum. Halk getirir, halk götürür. Buna çok dikkat etmek lazım. İstersen dünyanın en güzel sesi ol ama bir samimiyet gerekli." ifadelerine yer vererek Aleyna Tilki'yi hedef aldı. Güllü'nün bu söylemleri sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Aleyna Tilki'nin sevenlerini kızdırdı.