Dillere Destan olmaya hazırlanan yeni dizi Destan ATV ekranlarında bu akşamdan itibaren yerini alacak. Yeni dizi Destan ile ilgili tüm gelişmeler ve detaylar kamumanset.com haberlerimizde sizlerle..

Kamumanset.com - Dillere Destan olmaya hazırlanan yeni dizi Destan ATV ekranlarında bu akşamdan itibaren yerini alacak. Yeni dizi Destan ile ilgili tüm gelişmeler ve detaylar kamumanset.com haberlerimizde sizlerle..

Destan bu akşamdan itibaren ekranlarda yerini alıyor. Akkız ile Batuga' nın efsanevi aşk hikayelerini konu alan Destan dizisi ekranlarda yerini alıyor. Destan dizisinde kimsesiz olan Akkız' ın annesi ve babası öldürülmüştür. Akkız yıllar sonra bile bu durumu unutamaz kabullenemez ve intikamını almaya çalışır. 

Yeni bölümlerde Destan dizisinde Akkız ailesinin öldürülmesinin ardındaki sırları keşfetmeye devam edecektir. Akkız' ın ailesini kim öldürdü detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

Akkız Kimdir?

Ebru Şahin' in canlandırdığı Akkız karakteri geçmişte yaşamış, annesi ve babası öldürülmüş hayatta her zaman eşitliği savunmaktan asla geri durmayan, adaletli gözü pek bir karakterdir. Bey oğlu olan Batuga ile aralarında güzel bir aşk başlar ve dillere destan bu aşk hikayesini ekranlarda bizimle de yaşayacaklardır. 

Güçlü oyuncu kadrosu ve güçlü seti ile ekranlarda yerini alan yeni dizi Bozdağ yapım imzalıdır. Dizinin seti tam 6 aylık çalışma ile kurulmuştur ve oyuncuları ise uzun dönem binicilik, okçuluk gibi eğitimler almışlardır. Özel kıyafetler tasarlanmış olan yeni dizide birbirinden etkileyici kostümleri, sahneleri ekranlardan izleyeceğiz. Karakterlerin hepsinin destansı hikayeleri de bizleri ekranlara kilitlemeye devam edecek. Bakalım yeni dizi Destan bu emeklerinin karşılığını alabilecek mi?

Destan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ebru Şahin - Akkız karakteri

Edip Tepeli - Batuga karakteri

Gözden kaçırmayın

'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey 'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

Selim Bayraktar - Alpagu Han karakteri

Deniz Barut - Ulu Ece karakteri

Teoman Kumbaracıbaşı - Balamir Beg karakteri

Kanbolat Görkem Arslan - Saltuk Beg karakteri

İpek Karapınar - Çolpan Hatun karakteri

Elif Doğan - Tutkun karakteri

Burak Berkay Akgül - Kaya Tegin karakteri

Burak Tozkoparan - Temuz Tegin karakteri

gibi bir çok başarılı isimler yer alıyor.

Destan dizisi bu akşamdan itibaren her hafta salı günleri saat 20.00 de ATV ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Destan dizisi detayları ve gelişmeleri için kamumanset.com ve haberlerimizi takip etmeyi unutmayınız.