Aile Dizisi Ne Zaman Başlıyor Oyuncu Kadrosu Aile dizisi hakkında merak edilen detaylar

Aile Dizisi Ne Zaman Başlıyor Oyuncu Kadrosu Aile dizisi hakkında merak edilen detaylar. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolünü paylaşacakları Aile dizisi hangi kanalda yayınlanacak, dizi ne zaman başlıyor? Aile dizisi hakkında merak edilenler...

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı Aile dizisi kadrosunda bomba gibi isimler dahil oluyor. Tatlıtuğ'un Aslan karakterine hayat vereceği dizide Serenay Sarıkaya Devin karakterine hayat verecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda Nejat İşler, Nur Sürer, Emel Göksu gibi isimlerin beraber yer aldığı söyleniyor. Nur Sürer'in Camdaki Kız dizisinden ayrılması dikkatleri üzerine çekmişti.

Habere göre Ushan Çakır ve Levent Ülgen de diziye dahil oldular. Başarılı oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çeken Aile dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Dizinin konusu hakkında henüz net bilgiler yer almıyor. Televizyonda yayınlanacağı bilinen dizi hakkında detaylar belli oldukça haberimizdeki yerini alacak.

Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak? Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak?

Dizide hikaye gereği Tatlıtuğ ve Levent Ülgen anlaşamayacaklar. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Gümüş, Menekşe İle Halil, Aşkı Memnu, Ezel, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura, Cesur ve Güzel, Çarpışma gibi dizilerde rol aldı. Netflix ekranlarında yayınlanan Yakamoz S245 dizisinde Arman karakterine hayat verdi. Aşıklar Bayramı isimli filmde de rol alan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile Aile dizisinde başrol oynamaya hazırlanıyor. 39 yaşındaki ünlü oyuncu 2016'da Başak Dizer ile evlendi. Bu evlilikten bir tane oğlu dünyaya geldi. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Kıvanç Tatlıtuğ yeni projesi için heyecanlı olduğunu dile getirmişti.