Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu ayrılıyor mu? Yalı Çapkını dizisi Seyran'ı Afra Saraçoğlu yıllardır aşk yaşadığı Mert Yazıcıoğlu'ndan ayrıldı mı?

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu ayrılıyor mu? Yalı Çapkını dizisi Seyran'ı Afra Saraçoğlu yıllardır aşk yaşadığı Mert Yazıcıoğlu'ndan ayrıldı mı? İkilinin bir süredir Yalı Çapkını Afra Saraçoğlu'nun partneri olan Mert Ramazan Demir yüzünden aralarının açık olduğu iddia ediliyordu.

Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası

Star Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Yalı Çapkını dizisinde başrol oynadığı Mert Ramazan Demir ile bir süredir samimi görüntüler sergileyen Afra Saraçoğlu dikkatleri üzerine çekiyordu. Edinilen bilgilere göre, bu samimiyet 4 yıllık sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nu da rahatsız etti. Mert Ramazan Demir ile arkadaş olan Mert Yazıcıoğlu'nun bu durumdan rahatsız olmadığı söyleniyordu fakat birkaç hafta önce Yazıcıoğlu'nun yakın arkadaşı Kubilay Aka Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun yakınlığından rahatsız olup "Herkes nasıl davranması gerektiğini bilecek." şeklinde bir tartışma yaşamıştı. Mert Ramazan Demir ise bu haberi doğrulamıştı ama kavga olmadığını söylemişti.

Mert Yazıcıoğlu iddiaya göre Afra Saraçoğlu ile bu konu hakkında tartıştı. Yaşanan tartışmadan sonra Afra Saraçoğlu’ndan ayrıldı ve Uskumruköy’de birlikte yaşadıkları evi terk ettiği iddia edildi. Bu iddialar sonrası ikiliden herhangi bir açıklama gelmedi.

25 yaşındaki Afra Saraçoğlu İkinci Şans filmi ile oyunculuk kariyerine başladı. Ardından Tolga Sarıtaş ile Kötü Çocuk isimli filmde oynayarak Kayla'yı canlandırdı. İyi Oyun filminde Yiğit Kirazcı, Mert Yazıcıoğlu, Orkun Işıtmak gibi isimlerle başrol oynadı. Aşk Bu Mu filminde Kubilay Aka ile başrol oynadı.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece Çamkıran'ı canlandıran ünlü oyuncu Kardeş Çocukları dizisinde Hayat karakterine hayat verdi. Öğretmen isimli dizide Gizem'i canlandırdı. Star Tv ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde Çetin Tekindor, Mert Ramazan Demir, Şerif Sezer, Emre Altuğ gibi isimlerle başrol oynamıştır.

Mert Yazıcıoğlu ise Kayıp Şehir dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. Karagül dizisinde 3 sezon boyunca Baran Şamverdi'yi canlandırdı. Dizide Ece Uslu, Mesut Akusta, Şerif Sezer gibi isimlerle başrol oynadı. Ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Fırat'a hayat verdi. Mehmet: Bir Cihan Fatihi dizisinde oynadı. Bir Litre Gözyaşı isimli dizide Mahir'i canlandırdı Miray Daner ile başrol oynadı. Bir Annenin Günahı dizisinde oynadı. Son olarak Darmaduman dizisinde Aslıhan Malbora, Aytaç Şaşmaz ve Hafsanur Sancaktutan gibi isimlerle başrol oynamıştır. 29 yaşındadır.