Ada Masalı Final Mi Yapıyor Ada Masalı Final Tarihi Kesinleşti Ada Masalı dizisi final kararı mı aldı? Son dakika Ada Masalı

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Ada Masalı Final Mi Yapıyor Ada Masalı Final Tarihi Kesinleşti Ada Masalı dizisi final kararı mı aldı? Son dakika Ada Masalı.. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı Final Bölümü Ne Zaman Ada Masalı dizisi ne zaman bitiyor? Ada Masalı son bölüm belli oldu. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı final kararı aldı. Flaş final kararı izleyiciyi üzdü. Başrollerinde Alp Nevruz ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı Ada Masalı dizisi uzun zamandır final haberleri ile gündeme geliyordu. Sevilen dizinin ne zaman final yapacağını ise hayranları bekliyordu. Romantik türdeki dizi final kararı aldı. Peki Ada Masalı ne zaman final yapıyor? Ada Masalı final tarihi belli oldu. Son dakika Ada Masalı haberleri..

Yayın hayatına büyük bir umutla başlayan Ada Masalı dizisinden kötü haber geldi. Son zamanlarda reytinglerde düşüşe geçen Ada Masalı dizisi çarşamba gününde yer alan dizilerle rekabet etmeye dayanamadı. Kuruluş Osman, Sadakatsiz gibi iddialı yapımlarla mücadele eden Ada Masal final kararı aldı. Yaz dizisi olarak yeni sezonda da yayınlanmaya devam eden Ada Masalı final kararı aldı. Başrollerini Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı romantik dizinin hayranları final kararına tepkilerini sosyal medyadan fazlasıyla gösterdiler. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Ada Masalı dizisi final tarihi ise merak ediliyor. Peki Ada Masalı ne zaman final yapıyor?

ad

ADA MASALI FİNAL TARİHİ

Adada bir aşk masalının anlatıldığı dizi Birsen Altuntaş'ın iddiasına göre 25. bölümde final bölümü ile ekranlara gelecek. 2 bölüm kalan dizi çekimleri İzmir Seferihisar'da yapılıyor. Uyumlu başrol oyuncuları ile dikkatleri üzerine çeken dizinin final kararı diziyi yazdan beri izleyen izleyenlerini üzdü. 

Son olarak 23. bölümüyle ekranlara gelen dizi 1 Aralık Çarşamba akşamı 24. bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin final bölümüne 2 bölüm kalmış olacak. Olay örgüsünün işlenmeye devam ettiği Ada Masalı dizisinin sonu nasıl bitecek fazlasıyla merak ediliyor. Ada Masalı mutlu sonla mı bitecek? 8 Aralık Çarşamba akşamları yayınlanacak bölüm ile Ada Masalı ekranlara veda ediyor. Ada Masalı dizisi bu haberle hayranlarını üzdü.