Ada Masalı Final Bölümü Ne Zaman Ada Masalı dizisi ne zaman bitiyor? Ada Masalı son bölüm belli oldu

Ada Masalı Final Bölümü Ne Zaman Ada Masalı dizisi ne zaman bitiyor? Ada Masalı son bölüm belli oldu. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı final kararı aldı. Başrollerinde Alp Nevruz ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı Ada Masalı dizisi uzun zamandır final haberleri ile gündeme geliyordu. Sevilen dizinin ne zaman final yapacağını ise hayranları bekliyordu. Romantik türdeki dizi final kararı aldı. Peki Ada Masalı ne zaman final yapıyor? Ada Masalı final tarihi belli oldu. 

ada3

Son zamanlarda reytinglerde düşüşe geçen Ada Masalı dizisi çarşamba gününde yer alan dizilerle rekabet etmeye dayanamadı. Yaz dizisi olarak yeni sezonda da yayınlanmaya devam eden Ada Masalı final kararı aldı. Başrollerini Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı romantik dizinin hayranları final kararına tepkilerini sosyal medyadan fazlasıyla gösterdiler. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Ada Masalı dizisi final tarihi ise merak ediliyor.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

ADA MASALI NE ZAMAN BİTİYOR?

Adada bir aşk masalının anlatıldığı dizi Birsen Altuntaş'ın iddiasına göre 25. bölümde final bölümü ile ekranlara gelecek. 3 bölüm kalan dizi çekimleri İzmir Seferihisar'da yapılıyor. Uyumlu başrol oyuncuları ile dikkatleri üzerine çeken dizinin final kararı diziyi yazdan beri izleyen izleyenlerini üzdü. 

Son olarak 22. bölümüyle ekranlara gelen dizi 24 Kasım akşamı 23. bölümü yayınlanacak. Dizinin final bölümüne 2 bölüm kalmış olacak. Olay örgüsünün işlenmeye devam ettiği Ada Masalı dizisinin sonu nasıl bitecek fazlasıyla merak ediliyor. 8 Aralık Çarşamba akşamları yayınlanacak bölüm ile Ada Masalı ekranlara veda ediyor. 

ada2

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı'nda şehirli bir iş insanı olan Haziran ile adanın yardımsever genci olan Poyraz'ın Kırlangıç adasında kesişen aşkları konu alınıyor. Çekimleri İzmir'de Seferihisar ilçesinde yapılan Ada Masalı oyuncu kadrosunda birçok başarılı isim bulunduruyor. Sevilen dizi 8 Aralık 2021 Çarşamba tarihinde ekranlara veda ediyor.

ADA MASALI OYUNCULARI

Ayça Ayşin Turan (Haziran), Alp Navruz (Poyraz), İpek Tenolcay (Zeynep), Nihan Büyükağaç (Selma), Rami Narin (Alper), Cem Anıl Kenar (Hakan), Bülent Çolak (Görkem), Beril Pozam (İdil), Bensu Begoviç (Duygu), Özge Demirtel (Biricik), Eylül Ersöz (Nehir), Bedia Ener (Aliye), Mesut Özkeçeci (Doygun), Merve Nur Bengi (Melisa), Fatih Yücebağ (Sadık), Eren Devrim (Mert), Mustafa Aran (Burak) gibi birçok isim yer alıyor.