Acun Medya İş Başvurusu Acun Medya İş İlanları Acun Medya İletişim Bilgileri Acun Medya iş başvuru koşulları nelerdir?

Acun Medya İş Başvurusu Acun Medya İş İlanları Acun Medya İletişim Bilgileri Acun Medya iş başvuru koşulları nelerdir? Acun Medya iş ilanları hakkında merak edilenler haberimizde. Acun Medya iş başvuru koşullarına, iş ilanlarına dair merak edilenleri sizler için derledik. Son zamanlarda birçok sektörde yer alan Acun Medya iş ilanları ile vatandaşların dikkatini çekiyor. Peki Acun Medya hangi alanlarda eleman arıyor? Acun Medya eleman arama şartları hakkında merak edilenler. Acun Medya iş başvurusu, Acun Medya iş başvuru şartları. Acun Medya iş başvurularında mülakat yapıyor mu? Hangi alanlarda işçi alımı yapacak? Acun Medya iş başvuru süreci hakkında merak edilenler haberimizde..

Acun Medya Prodüksiyon ve Reklam Hizmetleri, set personeli, İspanyolca tercüman, Kaynak Ustası, Finans Müdürü, Sosyal medya uzmanı, Satın alma uzmanı, teknik bakım sorumlusu, çelik montaj ustası gibi birçok alanda işçi alımı mevcut. 27 Eylül 2006 tarihinde kurulan Acun Medya, Medya sektöründe hizmetler vermeye devam ediyor. Eğitim ve dijital medyada da çalışmalarını sürdüren Acun Medya iş ilanları gündemde. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu firma, genellikle yarışma programı, magazin programı ve dizi gibi prodüksiyonları üstleniyor. Çok sayıda kanala sahip olup 2013’den bu yana TV8, 2014’ten bu yana TV8 int’i bünyesine alan Acun Medya iş başvuruları ise vatandaşlar tarafından ilgiyle takip ediliyor.

ılıcalı3

Asgari Ücret Belli Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı Asgari Ücret Belli Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı

Acun Medya’ya yapılan iş başvuruları iki aşamalı olarak uygulanmaktadır. İlk başta başvurular online şekilde yapılmaktadır. Online şekilde değerlendirilen başvurulardan sonra ikinci aşama başlıyor. Kariyer.net aracılığıyla işlem yaptıktan sonra uygun olanlar değerlendiriliyor ardından mülakat süreci başlıyor. Mülakat için Acun Medya çalışanları ile iletişime geçilmesi gerekiyor. İstanbul üzerinde aranan işçi alımı başvuruları Kariyet.Net üzerineden takip edebilirsiniz. Mülakat süreci de tamamlandıktan sonra adaylara iş çağrısı yapılmaktadır. İşi alan adaylar ise Acun Medya bünyesinde çalışmaya başlıyorlar. Acun Medya başvuruları son zamanlarda yoğun bir şekilde ilgi görüyor.

İş ilanları arasında Sosyal medya uzmanı, Kurgu operatörü, Teknik eleman, Satın alma uzmanı, Muhasebe Uzmanı, Çekçe tercüman, İspanyolca tercüman, Finans müdürü, Fabrika görevlisi gibi iş ilanları değerlendiriliyor.