Acun Medya Akademi Başvurusu Nasıl Yapılır Acun Medya Akademi Bölümleri Acun Medya Akademi başvuru koşulları neler? Acunmedya Akademi ücretleri.. Acun Medya Akademi Başvuru Nereden Yapıılır Acun Medya Akademi Bölümleri Acun Medya Akademi 7 Haziran'da eğitime başlayacak. Başvuruda bulunmak isteyenlere öze ücretle alakalı detayları sizler için derledik. Acun Medya Akademi başvuruları nasıl yapılır, nereden yapılır? Acun Medya Akademi başvurusu hakkında merak edilen önemli detaylar..

Acun Medya Akademi çeşitli bölümlerde eğitimlerine devam ediyor. 7 Haziran eğitimleri başlayacak olan akademiye başvuru ile ilgili detaylar başvuruda bulunacakların dikkatini çekiyor. Acun Medya Akademi'de Televizyon Bölümü eğitimleri olarak İleri Televizyonculuk Eğitimi veriliyor. Ayrıca Gastronomi BBölümü eğitimleri olarak Profesyonel aşçılık eğitimi, Prochef eğitimi ve Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi veriliyor.

Ayrıca akademide Dijital Bölümü Eğitimleri olarak Dijital İçerik ve Yayıncılık Eğitimi, Google Reklamcılığı Eğitimi, CRM ve Salesforce Eğitimi, Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi bölümleri yer almaktadır. Acunmedya Akademi başvuruları için Acunmedya Akademi sitesine girmek gerekmektedir. Ödemelerin taksit imkanı konusu da merak edilen konulardan biridir. Kayıt olanların OTS (Okul Tahsilat Sistemi)'nden yararlanarak taksitle ödeme yapılacağı bilgisi konuşuluyor.

ACUNMEDYA AKADEMİ NEREDE?

Acun Medya yöneticileri eğitmenler ve Nişantaşı Üniversitesi Akademik kadrosunun hazır bulunduğu bir tören ile Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüs'te yapıldı. Nişantaşı Üniversitesi'nde açılan Acunmedya Akademi eğitimleri için merak edilen detaylar araştırılmaya devam ediliyor.

acun2-1

 Acun Ilıcalı yaptığı konuşmada, Acunmedya Akademi'den mezun olan tüm öğrencilere staj imkanı sağlayacağı müjdesini vererek ''Biz açıkçası başarılı öğrencilerimize staj imkanı sağlarız diye konuşmuştuk. Daha sonra kontenjanı arttırdılar. Ben de ilk sezonumuzda bize gelen bu kadar değerli kardeşimize bizim mutlaka bir jest yapmamız lazım dedim ve herkesin staj imkanı olacak.'' ifadelerine yer vermesi dikkat çekti. Acunmedya Akademi ilk sezonda gelenlere iş imkanı sağlayacağını duyurdu. Acunmedya Akademi'nin bu açıklamasını duyanlar ise Akademiye başvurma şartlarını araştırıyorlar.

Acun Medya'nın sahibi Acun Ilıcalı "'İlklerin her zaman avantajı vardır dezavantajı olduğu gibi. İnşallah güzel günleri yaşarken bizi anarsınız, güzel günleri yaşamanıza vesile oluruz.'' sözleriyle devam etti. Ilıcalı ayrıca Akademi'den mezun olan 8 kişinin işe alımının gerçekleştiğini de açıkladı.