Acun Ilıcalı'ndan Kızına Kutlama: Ne Çabuk Büyüdün? Acun Ilıcalı'dan Melisa'ya anlamlı mesaj

Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri

Acun Ilıcalı'ndan Kızına Kutlama: Ne Çabuk Büyüdün? Acun Ilıcalı'dan Melisa'ya anlamlı mesaj.. Başarılı yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı kızı Melisa'nın doğum gününü paylaştığı bir mesajla kutladı. Kızı Melisa'yla pasta keserken çekilen fotoğraflarını paylaşan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, "Canım kızım ne güzel huylu, ne tatlı oldun, ne çabuk büyüdün. Hep böyle kal. Ablalarını örnek al" notunu düşmesi dikkat çekti.

Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı ile birlikteliğinden dünyaya gelen Melisa Ilıcalı'nın en küçük kızı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa'nın doğum gününü kutladığı fotoğraflar sosyal medyada gündem oldu. Sekiz yaşına giren kızının doğum gününü kutlayan ünlü iş insanı Acun Ilıcalı kızıyla çekildiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Acun Ilıcalı yaptığı paylaşımda "Canım kızım ne güzel huylu, ne tatlı oldun, ne çabuk büyüdün. Hep böyle kal. Ablalarını örnek al" şeklinde bit not düştü. 52 yaşındaki Acun Ilıcalı TV 8 ve TV8,5 Kanallarının sahibi. Ayrıca Exxen dijital platformun sahibi olan Acun Ilıcalı ilk evliliğini 1989 yılında Seda Başbuğ ile yaptı. Bu evliliğinden Banu adında bir kızı dünyaya geldi. Kızı doğduktan 10 ay sonra ailesini trafik kazasında kaybeden Acun Ilıcalı eşinden boşandı. 2003 yılında Zeynep Yılmaz ile dünya evine girdi. Bu evlilikten Leyla ve Yasemin adında iki tane kızı dünyaya geldi. Zeynep Yılmaz'dan ayrılan Ilıcalı 2017 yılında sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile evlendi. Şeyma Subaşı'ndan Melisa adında bir kızı olan Acun Ilıcalı 1 sene sonra Subaşı ile yollarını ayırdı. Büyük kızı Banu'nun Efe Ceyhun ile evliliğinden Begüm adında bir torunu olan Acun Ilıcalı Survivor Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Var Mısın Yok Musun? Fear Factor, O Ses Türkiye gibi programların sunuculuğunu yaptı.

Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı bu aralara Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşıyor. İkilinin aşkları bindikleri süraat teknesinde çekildikleri fotoğrafla ortaya çıkmıştı. 22 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya yaklaşık 2 senedir aşk yaşayan ünlü yapımcı kızının doğum günü paylaşımı ile sosyal medyada çok konuşuldu. Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa 8 yaşına girdi.