Gelinim Mutfakta 9 Kasım itibari ile yeni bölümü ile ve yeni sunucusu ile ekranlarda yerini almaya devam etti. Bakalım haftanın 2. günü salı günü hangi gelin hangi puanları aldı. İşte detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Gelinim Mutfakta 9 Kasım itibari ile yeni bölümü ile ve yeni sunucusu ile ekranlarda yerini almaya devam etti. Bakalım haftanın 2. günü salı günü hangi gelin hangi puanları aldı. İşte detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Gelin ve kayınvalide adayları arasında kaos yaşanarak yeni bölümde yeniden ekranlarda birbirleri ile olan ilişkileri izledik. Bugün kritikte en çarpıcı konulardan biri Yaren' in kayınvalidesinin Yaren hakkında yakarışları oldu. Yaren' in Filiz hanımdan uzak durması Filiz hanımı çok üzdüğü anlattıkları izleyenleri çok üzdü.

9 Kasım Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu_01

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Salı Günü Puan Durumları

Geçen haftanın sunucusu Nursel Ergin' in 9 Kasım Salı günü Gelin Adaylarına verdikleri Puanlar

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Yaren - 1 Puan

Aslıhan - 4 Puan

Yeşim - 5 Puan

Eda - 3 Puan

Gelinim Mutfakta Kayınvalidelerin 9 Kasım Salı günü Gelin Adaylarına verdikleri Puanlar

Yaren - 14 Puan

Aslıhan - 13 Puan

Yeşim - 20 Puan

Eda - 11 Puan

Gelinim Mutfakta Kayınvalidelerin 9 Kasım haftası boyunca Gelin Adaylarına verdikleri Puanlar

Yaren - 32 Puan

Aslıhan - 24 Puan

Yeşim - 33 Puan

Eda - 29 Puan

Gelinim Mutfakta Kayınvalidelerin 9 Kasım Salı günü sonuçları

9 Kasım Salı günü Gelinim Mutfakta Gün sonu birincisi YEŞİM gelin olmuştur. 

9 Kasım Salı günü Gelinim Mutfakta kura sonucu çeyrek altın kazanan gelin adayı YEŞİM gelin olmuştur. 

9 Kasım Salı günü Gelinim Mutfakta Gün sonu sonuncusu  EDA gelin olmuştur. 

Gelinim Mutfakta' da kritikte çok çarpıcı bir video açığa çıktı 3 gelin adayı Aslıhan, Yeşim ve Eda' nın Yaren hakkında konuşmaları yakalandı. 3 gelin adayı da Yaren' i bu hafta göndermeyi planladıklarını dile getirdiler. Bakalım yeni gelin adayı Eda Kök ve diğer gelin adayları bu hafta eski yarışmacılarımızdan Yaren' i elemeyi başarabilecek mi izleyerek göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezon boyunca saat 13:15 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi kamumanset.com üzerinden takip etmeyi unutmayınız.