64 Yaşındaki Banu Alkan'dan Hamilelik Açıklaması Yeşilçam oyuncularından Banu Alkan'dan şaşırtan hamilelik açıklaması geldi.

64 Yaşındaki Banu Alkan'dan Hamilelik Açıklaması Yeşilçam oyuncularından Banu Alkan'dan şaşırtan hamilelik açıklaması geldi. Uzun zamandır ekranlarda olmayan Banu Alkan özel hayatı ile ilgili yaptığı açıklamalarla şaşırtmaya devam ediyor.

Afrodit lakaplı ünlü oyuncu 20 yaş küçük sevgilisi Kemal Yıldız ile evlenip çocuklarının olmasını istediğini söyledi. Katıldığı bir ödül töreninde konuşan Alkan yumurtalarını dondurduğunu ve çocuk yapmak istediğini söyledi.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

64 yaşındaki ünlü oyuncu Altın Palmiye Ödül Töreni'ne katıldı. Kendisinden yaşça küçük olan sevgilisi Kemal Yıldız ile evlilik hazırlığında olduğunu dile getirdi. Alkan yaptığı açıklamada "Çiçekler büyük aşkım Kemal Yıldız'dan geldi. Artık nikah tarihimiz belli, Haziran'da olacak. Ben zaten ona çiçeğim. Yumurtalarımı dondurttuğum için her an çocuk yapabilirim. 17 sene oldu. Yeni bir Afrodit dünyaya gelebilir." ifadelerine yer verdi. Banu Alkan yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Katıldığı ödül töreninde özel hayatı ile ilgili açıklamada bulunan Banu Alkan evlilik hazırlığı yapıyor. Ünlü oyuncu daha önce hiç çocuk sahibi olmadı bu yüzden çocuk yapmak istediğini söyledi.

Daha önce resmi bir şekilde evlenmeyen Banu Alkan Kemal Yıldız'la beraber Fransa Konsolosluğu'nda Haziran'da evlenmeye hazırlanıyor. 64 yaşındaki Banu Alkan yaptığı bebek açıklaması ile dikkatlerini üzerine çekti.

Seda Sayan'da yumurtalarını dondurduğunu açıklamıştı. Fakat eşinin çocuğu olduğu için yumurtalarını kullanmayacağını dile getirmişti. Banu Alkan ise dondurduğu yumurtalarını kullanarak çocuk sahibi olmak istediğini açıkladı. Yeşilçam'ın ünlü isimlerinden olan Banu Alkan birçok film ve dizide yer aldı. 

2017'de Bülent Ersoy, Burcu Esmersoy ve Safiye Soyman ile beraber Dünya Güzellerim isimli programda yer alan ünlü oyuncu açıklamaları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.